عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مردم گران‌تر نخرند ، حداکثر قیمت پیاز 2200 تومان است

رییس اتحادیه عمده فروشان میادین میوه و تره بار اصفهان، گفت: قیمت پیاز در خرده فروشی باید حداکثر بین دو هزار و 200 تومان و حداقل یک هزار و 300 تومان در نوسان باش

مردم گران‌تر نخرند ، حداکثر قیمت پیاز 2200 تومان است

حداکثر قیمت پیاز 2200 تومان است/ مردم گران تر نخرند

عبارات مهم : اصفهان

رییس اتحادیه عمده فروشان میادین میوه و تره بار اصفهان، گفت: قیمت پیاز در خرده فروشی باید حداکثر بین دو هزار و 200 تومان و حداقل یک هزار و 300 تومان در نوسان باشد و مردم باید مراقب باشند بیش از این قیمت پیاز به آنها فروخته نشود.

ناصر اطرج در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به کم کردن قیمت پیاز، اظهار کرد: انتظار داشتیم بین 15 تا 20 مرداد ماه قیمت پیاز کم کردن یابد، ولی از دو الی سه روز پیش قیمت آن شکسته شد.

مردم گران‌تر نخرند ، حداکثر قیمت پیاز 2200 تومان است

رییس اتحادیه عمده فروشان میادین میوه و تره بار اصفهان در رابطه با علت کم کردن قیمت پیاز، تصریح کرد: محصول پیاز شهرهای دیگر درو و وارد اصفهان شده است است و به همین علت قیمت پیاز به نصف کم کردن پیدا کرده هست، هم چنین پیاز کشت پاییزه اصفهان رسیده است که این عنوان نیز در کم کردن قیمت آن تاثیرگذار داشت.

وی با بیان این که مردم باید مراقب باشند پیاز با قیمت بالاتر نخرند، ادامه داد: قیمت پیاز در عمده فروشی بین یک هزار تا هزار و 700 تومان است و در خرده فروشی ها نیز باید با 30 درصد زیاد کردن به فروش برسد، یعنی قیمت پیاز در خرده فروشی باید بین حداکثر دو هزار و 200 تومان و حداقل یک هزار و 300 تومان در نوسان باشد.

رییس اتحادیه عمده فروشان میادین میوه و تره بار اصفهان، گفت: قیمت پیاز در خرده فروشی باید حداکثر بین دو هزار و 200 تومان و حداقل یک هزار و 300 تومان در نوسان باش

هم چنین رییس اتحادیه میوه و سبزی فروش اصفهان، اظهار کرد: امروز قیمت پیاز درجه یک در سراسر اصفهان روی تابلو دو هزار و 200 تومان هست، ولی زیاد مغازه ها دو هزار تومان آن را به فروش می رسانند.

نوروز علی اسماعیلی، در همین رابطه افزود: با ورود بار پیاز از شهرهای دیگر و رسیدن فصل درو پیاز در استان، عرضه پیاز زیاد کردن یافته و به همین علت شاهد کم کردن قیمت آن بوده ایم.

واژه های کلیدی: اصفهان | شهرهای | خرده فروشی | عمده فروشی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs