عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی جدول + پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا

چند سالی است که از سوی یک مؤسسه معتبر بین‌المللی، پردرآمدترین مدیران دنیا معرفی می‌شوند. در این گزارش به پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا اشاره شده است است.

جدول + پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا

پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا + جدول

عبارات مهم : میلیون

چند سالی است که از سوی یک مؤسسه معتبر بین المللی، پردرآمدترین مدیران دنیا معرفی می شوند. در این گزارش به پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا اشاره شده است است.

به گزارش دنیای اقتصاد؛ شرکت های تکنولوژی معمولاً به عنوان شرکت هایی پردرآمد و فعال در دنیا آشنا می شوند. این شرکت ها به خاطر ساختار نوآورانه و رو به رشدی که دارند در روزهای رکود اقتصادی هم کمترین آسیب را مجبور شده است و شاید بتوان گفت کمی راحت تر از شرکت های فعال در عرصه های دیگر این روزها را پشت سر گذاشته اند.

جدول + پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا

در این میان ولی عملکرد مدیران این شرکت های مهم و تاثیرگذار در روندهای بین المللی، اهمیت زیادی در رشد یا سقوط آنها دارد. به همین علت هم است که مؤسسه تحقیقاتی Equilar هر سال فهرستی مشمول بر ۲۰۰ نفر از پردرآمدترین مدیران دنیا منتشر می کند. در واقع این مؤسسه با بررسی بیشترین حقوق های پرداختی به مدیران شرکت های بزرگ جهان، پردرآمدترین های آنها را گزینش و معرفی می کند. این بررسی مدیران ارشد در شرکت های بزرگ دنیا با سهامی عام که درآمدی بیش از یک میلیارد دلار در سال دارند، تا پیش از ماه مه امسال میلادی در نظر گرفته است.

درآمد بالای مدیران شرکت های رسانه ای

حالا ۱۱ سال است که مؤسسه تحقیقاتی Equilar با همکاری نیویورک تایمز با تحلیل اطلاعات اولیه در این زمینه، فهرست پردرآمدترین مدیران دنیا را منتشر می کند. در حقیقت در فهرست امسال میزان حقوق دریافتی مدیران در سال ۲۰۱۶ مورد بررسی قرار گرفته و به این ترتیب فهرست پیش رو مشمول بر پردرآمدترین مدیران دنیا در سال گذشته میلادی هست. به طور کلی میانگین درآمد مدیران این فهرست در سال مالی ۲۰۱۶ برابر با ۹/ ۱۶ میلیون دلار بوده که نسبت به سال ۲۰۱۵ رشد ۹ درصدی را تجربه کرده هست. میانگین درآمد مدیران در فهرست سال ۲۰۱۵ تنها ۵ درصد زیاد از سال ۲۰۱۴ بوده است.

چند سالی است که از سوی یک مؤسسه معتبر بین‌المللی، پردرآمدترین مدیران دنیا معرفی می‌شوند. در این گزارش به پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا اشاره شده است است.

جالب است بدانید که شرکت های فعال در بخش رسانه و سرگرمی حاکمیت این فهرست را در اختیار دارند. «تام روتلج» مدیر عامل شرکت مخابراتی Charter Communications که به خاطر ارائه خدمات در زمینه تلویزیون های کابلی آشنا می شود، با درآمد هر سال ۹۸ میلیون و ۱۲ هزار و ۳۴۴ پردرآمدترین مدیر عامل دنیا آشنا و معرفی شده است هست. بررسی ها نشان می دهد که میزان حقوق دریافتی روتلج در یک سال گذشته رشد ۴۹۹ درصدی داشته هست. با این همه در تمام این سال ها مدیران شرکت های بزرگ تکنولوژی سهم قابل توجهی از این فهرست را در اختیار خودشان داشته اند و به همین علت توجه تحلیلگران را جلب کرده اند.

پردرآمدترین مدیر زن دنیا در اوراکل

در این میان ولی مدیران زن هم در فهرست پردرآمدترین مدیران دنیا جایگاه قابل قبولی دارند. در نهایت ۱۶ مدیر زن در این فهرست ۲۰۰ نفری حضور دارند که تعدادشان تنها یک نفر نسبت به فهرست سال گذشته رشد کرده هست. این مدیران زن به طور میانگین درآمد هر سال ۶/ ۱۷میلیون دلاری دارند.

جدول + پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا

این در حالی است که درآمد هر سال ۱۵ مدیر زنی که در فهرست سال گذشته قرار داشتند به طور میانگین ۶/ ۱۸ میلیون دلار بوده هست. در نهایت اگرچه تعداد مدیران زن این فهرست بسیار کمتر از مدیران مرد هست، ولی میانگین درآمد هر سال آنها زیاد از مدیران مرد هست. جالب است بدانید که «سافرا کتز» مدیر ارشد مالی شرکت اوراکل که از سال ۲۰۰۱ در هیات مدیره این شرکت حضور دارد و نقش مشاور مدیر را به عهده دارد، پردرآمدترین مدیر زن دنیاست.

او با درآمد هر سال ۹/ ۴۰ میلیون دلاری، جایگاه هشتم را در فهرست پردرآمدترین مدیران دنیا به خودش تخصیص داده شده است داده هست. توصیه جالب و مهم در این زمینه آن است که سافرا کتز تنها مدیر زنی است که جهت دومین سال متوالی در میان ۱۰ مدیر پردرآمد دنیا قرار گرفته است.

چند سالی است که از سوی یک مؤسسه معتبر بین‌المللی، پردرآمدترین مدیران دنیا معرفی می‌شوند. در این گزارش به پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا اشاره شده است است.

۳۰ مدیر پردرآمد دنیای تکنولوژی

به این ترتیب با اینکه حاکمیت فهرست پردرآمدترین مدیران دنیا در اختیار مدیران شرکت های رسانه ای و سرگرمی هست؛ ولی رهبران شرکت های بزرگ تکنولوژی چندان هم از آنها دور نیفتاده و توانسته اند جایگاه قابل قبولی در این فهرست جهت خودشان دست و پا کنند. بررسی های مؤسسه تحقیقاتی Equilar در این زمینه نشان می دهد که ۳۰ مدیر برتر تکنولوژی که در این فهرست قرار دارند در مجموع ۶۶۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ درآمد داشته اند.

به این ترتیب در فهرست ۲۰۰ نفره پردرآمدترین مدیران جهان، ۳۰ مدیر برتر شرکت های بزرگ تکنولوژی از شرکت های فعال در حوزه پردازنده ها گرفته تا رایانش ابری قرار دارند. این بررسی ها نشان می دهد که یکی از مدیران عامل شرکت بزرگ اوراکل عنوان پردرآمدترین مدیر عامل صنعت تکنولوژی دنیا را به خودش تخصیص داده شده است داده هست. به این ترتیب «مارک هوارد» با درآمد هر سال ۱/ ۴۱ میلیون دلاری این جایگاه را در اختیار خودش گرفته است.

جدول + پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا

بعد از او همکارش «سافرا کتز» با درآمد هر سال ۹/ ۴۰میلیون دلاری قرار دارد. حالا سافرا کتز، مدیر ارشد مالی شرکت اوراکل عنوان پردرآمدترین مدیر زن دنیا را هم در اختیار دارد. «بابی کوتیک» مدیر عامل و مدیر هیات مدیره شرکت Activision Blizzard که در زمینه طراحی و توسعه بازی های ویدئویی فعالیت می کند، با درآمد هر سال ۱/ ۳۳ میلیون دلاری جایگاه سوم را در اختیار دارد.

جایگاه چهارم به «مگ وایتمن» مدیر عامل شرکت Hewlett Packard Enterprise تخصیص داده شده است دارد. او درآمد هر سال ۹/ ۳۲ میلیون دلاری دارد و توانسته در سال های اخیر تصمیمات و کارها مهمی مانند جداسازی شرکت بزرگ HP به دو شرکت را به خوبی انجام بدهد. نفر پنجم فهرست پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا هم به یک مدیر زن تخصیص داده شده است دارد. «جینی رومتی» مدیر عامل شرکت بزرگ و قدیمی IBM با درآمد هر سال ۳/ ۳۲ میلیون دلار در این جایگاه قرار دارد.

ششمین مدیر پردرآمد این حوزه هم از شرکت HP هست. «دیون ویسلر» با درآمد هر سال ۲/ ۲۸ میلیون دلاری این جایگاه را به خودش تخصیص داده شده است داده هست. هفتمین نفر «جیمز پترسون» مدیر عامل و مدیر هیات مدیره شرکت Microsemi که در زمینه پردازنده های نیمه رسانه فعالیت می کند. درآمد هر سال او ۲۸ میلیون دلار هست. «ماریسا مایر» مدیر عامل محبوب شرکت یاهو هم با درآمد هر سال ۷/ ۲۵ میلیون دلار در جایگاه هشتم این فهرست قرار گرفته هست. جایگاه نهم و دهم هم به ترتیب با درآمد هر سال ۲۵ و ۷/ ۲۴ میلیون دلار در اختیار «راندال استفان» مدیر عامل شرکت مخابراتی AT&T و «هاک تان» مدیر عامل شرکت بزرگ Broadcom است.

واژه های کلیدی: میلیون | مدیران زن | تکنولوژی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

جدول + پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا

جدول + پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs