عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

حضور خانواده های جانباختگان اتفاق سقوط هواپیما در منطقه سی سخت

به گزارش مهر، جمعی از خانواده های جانباختگان اتفاق سقوط هواپیما در منطقه سی سخت یاسوج حضور یافتند. پیکرهای جانباختگان اتفاق سقوط هواپیما به این مکان انتقال..

ادامه مطلب

منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد

دو مرد که متهم هستند مدیر یک شرکت حقوقی را به خاطر بدهی 800 میلیون تومانی‌شان کشته‌اند، دیروز در دادگاه انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند. من..

ادامه مطلب

30 ساعت پرسه با جسد مقتول در شهر

مرد جوان که دوستش را با ضربه گلدان کشته و جسد او را 30 ساعت در صندوق عقب خودرویش گذاشته بود و در شهر زنجان می‌گشت، به‌دلیل عذاب وجدان تسلیم شد.  ..

ادامه مطلب

توزیع 6000 تخته چادر بین زلزله زدگان ، زلزله شب گذشته در کرمانشاه تاکنون 200 کشته داشته است

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه آخرین آمار کشته‌های زمین لرزه 7.3 ریشتری شب گذشته (21 آبان) را حدود 200 نفر اعلام کرد.‌  زلزله شب گذشت..

ادامه مطلب

باتری آیفون ۸ پلاس منفجر شد

هنوز خاطره انفجار گوشی‌های گلکسی نوت ۷ سامسونگ از اذهان عمومی پاک نشده که از انفجار گوشی آیفون ۸ پلاس اپل خبری انتشار یافته است. باتری آیفون..

ادامه مطلب

حبس، مجازات مادر و پسری که پدر خانواده را کشتند

زن جوان و پسرش که متهم هستند پدر خانواده را به خاطر خیانت به قتل رسانده‌اند، به حبس محکوم شدند.  حبس، مجازات مادر و پسری که پدر خانواده ..

ادامه مطلب

عامل قتل مسلحانه در رودبار جنوب دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی مرجع قضائی در شهرستان رودبار جنوب، عامل قتل مسلحانه هفته گذشته در رودبار ج..

ادامه مطلب

صدور کیفرخواست پرونده قتل عام خانوادگی در ایرانشهر

دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: متهم پرونده قتل عام 8 نفر در ایرانشهر جهت اخذ آخرین دفاع احضار و کیفرخواست پرونده صادر شد. صدور کیفرخواست پرونده ..

ادامه مطلب

سریعتر اعدامم کنید / عامل قتل 10 نفر در فهرج

داماد جنایتکار که ده نفر را در منزل پدرزنش با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، در دادگاه کیفری کرمان محاکمه شد. او در جلسه دادگاه از قضات خواست که هر چه سری..

ادامه مطلب