عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار حوادث سریعتر اعدامم کنید / عامل قتل 10 نفر در فهرج

داماد جنایتکار که ده نفر را در منزل پدرزنش با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، در دادگاه کیفری کرمان محاکمه شد. او در جلسه دادگاه از قضات خواست که هر چه سریعتر او

سریعتر اعدامم کنید / عامل قتل 10 نفر در فهرج

عامل قتل 10 نفر در فهرج: سریعتر اعدامم کنید

عبارات مهم : جنایت

داماد جنایتکار که ده نفر را در منزل پدرزنش با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، در دادگاه کیفری کرمان محاکمه شد. او در جلسه دادگاه از قضات خواست که هر چه سریعتر او را قصاص کنند.

به گزارش جام جم، این متهم 26 ساله عصر دوم دی سال گذشته در حالی که سلاحی به دست داشت به برابر منزل پدرزنش در روستای دنیا آباد فهرج رفت و در اقدامی جنون آمیز و تلخ، مادر و پدر همسرش و هشت زن و مرد و کودک دیگر را نشانه شلیک های مرگبار قرار داد و چهار نفر دیگر را زخمی کرد و گریخت. همزمان با وقوع این جنایت تلخ که اهالی دِه را در شوک فرو برده بود، با دستور دادستانی چند تیم از ماموران اداره آگاهی فهرج جست وجو ها را جهت دستگیری قاتل تیرانداز شروع کردند.

سریعتر اعدامم کنید / عامل قتل 10 نفر در فهرج

بررسی زندگی این قاتل 26 ساله نشان داد، او از سال های نوجوانی زندگی بسیار بدی داشته و بحران های معنوی شدید باعث بروز اختلالات شخصیتی در این فرد شده است است.

پدر عامل این جنایت، 15 سال قبل در جریان درگیری باندهای خلافکار کشته شده است بود. همچنین عامل جنایت چندی پیش به مدت سه ماه و یک روز به اتهام ترساندن به قتل در زندان بوده هست. او در زمینه قاچاق اتباع خارجی نیز فعالیت داشت. آن طور که بررسی ها نشان داده، قاتل پیش از این نیز خانواده همسرش را ترساندن به فوت کرده بود.

داماد جنایتکار که ده نفر را در منزل پدرزنش با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، در دادگاه کیفری کرمان محاکمه شد. او در جلسه دادگاه از قضات خواست که هر چه سریعتر او

سرانجام ماموران ردپای قاتل فراری را در شرق کشور به دست آوردند. او هنگامی که در محاصره ماموران قرار گرفت، جهت فرار اقدام به گروگانگیری کرد که ناکام ماند. متهم بعد از دستگیری با اعتراف به جنایت و بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. پرونده وی نیز با صدور جلب به دادگاه کیفری ارسال شد. عامل جنایت با گذشت بیش از چهار ماه از ماجرا روز پنجشنبه چهارم خرداد امسال از زندان جهت محاکمه به دادگاه کیفری یک کرمان انتقال یافته شد.

عامل جنایت هنگامی که جهت دفاع از خود در جایگاه قرار گرفت، اتهام قتل ده نفر را پذیرفت و گفت: می خواهم هر چه سریعتر مرا اعدام کنید، راه سعادت انسان در قرآن است و من چوب بی ایمانی ام را می خورم. راز دل هر کس را جز خدا کسی نمی داند، همین یک کلام و بس و من هیچ حرفی جهت گفتن ندارم. اشرار پدر و عمویم را کشته اند. من با همسرم اختلاف داشتم و همین باعث شد مرتکب این جنایت ها شوم. پیش از این جنایت می خواستم خودکشی کنم که نشد. آن روز سلاح تهیه کرده و به منزل پدرزنم رفتم. آنقدر اعصابم به هم ریخته بود که نمی فهمیدم چه می کنم و هر فردی را که مقابلم بود به گلوله بستم. من افراد بی گناهی را قربانی خودخواهی، کینه و انتقام جویی کردم.

حسین روحانی، مدیر دادگاه کیفری یک کرمان بعد از جلسه محاکمه گفت: با حضور اولیای دم در جلسه دادگاه درخواست آنها جهت مجازات متهم اخذ شد. حکم قانونی راجع به متهم پرونده هفته آینده صادر خواهد شد.

سریعتر اعدامم کنید / عامل قتل 10 نفر در فهرج

واژه های کلیدی: جنایت | زندان | کرمان | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs