عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار حوادث 30 ساعت پرسه با جسد مقتول در شهر

مرد جوان که دوستش را با ضربه گلدان کشته و جسد او را 30 ساعت در صندوق عقب خودرویش گذاشته بود و در شهر زنجان می‌گشت، به‌دلیل عذاب وجدان تسلیم شد. 

30 ساعت پرسه با جسد مقتول در شهر

30 ساعت پرسه با جسد مقتول در شهر

عبارات مهم : جنایت

مرد جوان که دوستش را با ضربه گلدان کشته و جسد او را 30 ساعت در صندوق عقب خودرویش گذاشته بود و در شهر زنجان می گشت، به علت عذاب وجدان تسلیم شد.

به گزارش جام جم، عصر شنبه 7 بهمن امسال یک دستگاه خودروی سواری برابر کلانتری 14 شهرزنجان توقف کرد و راننده 34 ساله آن، نزد افسر نگهبان رفت و گفت: من و دوستم به خاطر این که نتوانسته بودم اقساط وامی را که برایم گارانتی کرده بود بپردازم، دعوایمان شد و در اوج خشم او را کشتم و جسدش اکنون در صندوق عقب خودرویم است.

30 ساعت پرسه با جسد مقتول در شهر

ماموران بعد از شنیدن گفته های این مرد با بازکردن در صندوق عقب، با جسد مردی 48 ساله روبه رو شدند که براثر اصابت ضربه هایی به سرش، به قتل رسیده بود.

مرد 34 ساله دیروز دوباره مورد تحقیقات قرار داده شد و راجع به انگیزه اش به افسر تحقیق گفت: من و مقتول پنج سال پیش که او به عنوان مسافر سوار خودرویم شده است بود دوست شدیم و ارتباط خانوادگی مان شکل گرفت. او حتی کمکم کرد و با ضمانتی که به بانک داد توانستم وام بگیرم. این آخرهای در جریان رفت و آمدم به منزل آنها، از طریق پسر و همسرش متوجه شدم دوستم با آنها بدرفتاری می کند و چند بار همسرش را کتک زده هست. با شنیدن این حرف ها ناراحت شدم و از دوستم خواستم رفتارش را عوض کردن دهدکه به من گفت دخالت نکنم.

مرد جوان که دوستش را با ضربه گلدان کشته و جسد او را 30 ساعت در صندوق عقب خودرویش گذاشته بود و در شهر زنجان می‌گشت، به‌دلیل عذاب وجدان تسلیم شد. 

متهم به قتل ادامه داد: پنجشنبه شب دوباره پسر دوستم با من تماس گرفت که متوجه شدم، مقتول آنها را کتک زده و جانشان در خطر هست. من به منزل ارزش رفتم تا با دوستم حرف بزنم تا دست از این کارها و رفتارش بردارد که با هم دعوایمان شد. عصبانی شدم و با برداشتن گلدان شیشه ای ضربه ای به سمتش انداختم که به سرش خورد و زخمی شد. خانواده اش با دیدن این صحنه شوکه شده است بودند. باورم نمی شد چنین کاری کرده ام. جسد را داخل صندوق عقب گذاشته و از آنجا دور شدم.

آن شب به اطراف شهر رفتم و گودالی حفر کردم تا جسد را دفن کنم ولی نتوانستم. جسد در صندوق عقب خودرویم بود و به منزل ام بازگشتم. حتی با خودروی حامل جسد در شهر رفت و آمد می کردم. با گذشت 30 ساعت از جنایت دچار عذاب وجدان شده است و به کلانتری رفتم و تسلیم شدم. خیلی از این ماجرا پشیمانم. ای کاش آن شب براعصابم کنترل داشتم و ناخواسته جان دوستم را نمی گرفتم.

سرهنگ جعفر رحمتی، مدیر پلیس آگاهی استان زنجان در این باره به جام جم گفت: با اعتراف متهم به جنایت، او صحنه قتل را بازسازی کرد ه هست. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

30 ساعت پرسه با جسد مقتول در شهر

واژه های کلیدی: جنایت | صندوق | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs