عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بیانیه جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس در حمایت از روحانی

جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اعلام حمایت کردند.

بیانیه جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس در حمایت از روحانی

بیانیه جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس در حمایت از روحانی

عبارات مهم : ایران

جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اعلام حمایت کردند.

به گزارش ایسنا، در بیانیه جمعی از اعضای فراکسیون زنان مجلس آمده است:

بیانیه جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس در حمایت از روحانی

«سی و نه بهار از پیروزی انقلاب اسلامی که با فراز و فرودهای فراوانی همراه بوده است میگذرد. یکی از دوره های پر افتخار در این سالها عملکردولت یازدهم بوده است آیا که این دولت میراث دار سال های مشکل است که بر پیکره کشور لطماتی فراوان وارد گردیده.سال هایی که اکثر تصمیمات دولت وقت به دور از خردورزی و از روی قانون گریزی و ماجراجویی و توام باایجاد هیجانات کاذب بود.

این افراط و تندروی همه جانبه گروه های ذینفع؛ ضربات مهلکی بر اعتماد عمومی وارد کرد و بسیاری از خادمان واقعی ملت را منزل نشین نمود و عزت ملت کشور عزیزمان ایران را در عرصه های بین المللی خدشه دار کرد که این روزها به بخشی از آن ها پرداخته میشود ولی آنچه مهم است گزینش صحیح مردم شریف کشور عزیزمان ایران در سال ۹۲ است که با درک درست از شرایط داخل و بین الملل ،با رویکردی جدی به گزینش امر اصلاحات اقبال ورزیده و بعد از تحمل نجیبانه هشت سال اتلاف سرمایه های انسانی، مادی و معنوی میهن؛ اعتدال را برگزیدند تا سایه امید بر کشور بال گشاید و تدبیر را نشانه رود و نظام جمهوری اسلامی را به ریل مهم خود که همانا عقلانیت و تدبیر بر پایه خرد جمعیست باز گرداند.

جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اعلام حمایت کردند.

بحمدالله روند رو به رشد تعالی همه جانبه کشور دقت نظر آحاد ملت کشور عزیزمان ایران را در اعتماد به امر اصلاحات و گزینش دولت تدبیر و امیدنشان داد؛ آیا که با تدبیر؛ دولت از پرتگاه سقوط فاصله گرفت. هر چند بسیار سخت بود ولی دستاوردهای دولت بویژه برجام نشان داد که دولت تدبیر و امید علیرغم تمامی شیطنت ها و فشارهای داخلی و بدعهدی ها و زورگویی های خارجی، بر عهد خود با مردم پابرجا بوده و میباشد. بعد بنابر این صداقت؛ این بار هم باید متعهدانه با پذیرش کم و کاست ها ،که جبرانشان وقت بر بوده است پای صندوق های رای حاضر شد و به استمرار امید رای داد.

ما جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی؛ رجاء واثق داریم با پیروزی دکتر حسن روحانی ، دولت دوازدهم میتواند گام های بلند و اساسی در جهت تأمین اهداف و آرزوی بزرگ های اصلاحات و توسعه کشور عزیزمان ایران اسلامی برداردکه طبیعتا استفاده از ظرفیت زنان در جهت توسعه و تعمیق صلح نیز از ضروریاتیست که دولت دوازدهم به آن خواهد پرداخت و سرافرازی و سربلندی ملت شریف کشور عزیزمان ایران را رقم خواهد زد.

جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی»

بیانیه جمعی از اعضاء فراکسیون زنان مجلس در حمایت از روحانی

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | بیانیه | حسن روحانی | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs