عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی توضیحات سخنگوی ناجا در خصوص دستگیری‌های هوشمند در ناآرامی‌های اخیر و طرح ترافیک

سردار منتظرالمهدی اظهار داشت: در این اتفاقات اخیر که صغیر و کبیر پلیس را پیروز در میدان می‌دانند، آموزش‌هایی که پلیس قبلاً جهت نیروهای خود اعمال داشته، بافایده

توضیحات سخنگوی ناجا در خصوص دستگیری‌های هوشمند در ناآرامی‌های اخیر و طرح ترافیک

توضیحات سخنگوی ناجا در خصوص دستگیری های هوشمند در ناآرامی های اخیر و طرح ترافیک

عبارات مهم : آموزش

سردار منتظرالمهدی اظهار داشت: در این اتفاقات اخیر که صغیر و کبیر پلیس را پیروز در میدان می دانند، آموزش هایی که پلیس قبلاً جهت نیروهای خود اعمال داشته، بافایده بوده است.

به گزارش جماران، سخنگوی ناجا در خصوص موضع پلیس در طرح ترافیک جدید، دستگیری های هوشمند پلیس در ناآرامی های اخیر، نظارت بر عملکرد مأموران ناجا و آموزش همگانی سخن گفت.

توضیحات سخنگوی ناجا در خصوص دستگیری‌های هوشمند در ناآرامی‌های اخیر و طرح ترافیک

سردار منتظرالمهدی در خصوص طرح ترافیک تازه در پاسخ به این پرسش که متولی مهم کنترل ترافیک در شهرها کیست و پلیس چه نقشی در ارائه چنین طرح هایی دارد، اظهار داشت: مسئولیت با شهرداری و شورای ترافیک است که در رأس آن شهردار قرار دارد، ولی طبیعتاً نظرات کارشناسی را از پلیس می گیرند.

سخنگوی ناجا تصریح کرد: مدیر پلیس راهور پایتخت کشور عزیزمان ایران در این خصوص مذاکراتی داشته و اعلام کرده است که این کار نیاز به کار کارشناسی در حوزه راهنمایی و رانندگی دارد.

سردار منتظرالمهدی اظهار داشت: در این اتفاقات اخیر که صغیر و کبیر پلیس را پیروز در میدان می‌دانند، آموزش‌هایی که پلیس قبلاً جهت نیروهای خود اعمال داشته، بافایده

سردار منتظرالمهدی تأکید کرد: پلیس باید تبعات چنین طرحی را بررسی کند و دوستان در شهرداری نیز یقین بدانند که نظرات کارشناسی پلیس خیرخواهانه و تخصصی است.

وی در خصوص نوسازی ناوگان پلیس گفت: وقوع چنین اتفاقی در پلیس مستلزم بودجه و امکانات هست؛ جهت داشتن پلیسی هوشمند، مدیریتی هوشمند و در ادامه، سازه ها و امکانات نوین مورد نیاز است و باید در این قضیه منتظر باشیم که بودجه ای در زمینه تخصیص داده شده است یابد.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی در خصوص بودجه عمرانی در مرزبانی ناجا گفت: با گستره فعالیتی که نیروی انتظامی دارد، هم از لحاظ ارتباطات، پشتوانه، نیروی انسانی و … باید بودجه کافی به پلیس تعلق گیرد.

توضیحات سخنگوی ناجا در خصوص دستگیری‌های هوشمند در ناآرامی‌های اخیر و طرح ترافیک

وی در خصوص بیانات فرمانده ناجا در خصوص دستگیری های هوشمند پلیس در ناآرامی های اخیر، گفت: در این اتفاقات اخیر که صغیر و کبیر پلیس را پیروز در میدان می دانند، آموزش هایی که پلیس قبلاً جهت نیروهای خود اعمال داشته، بافایده بوده است.

منتظرالمهدی افزود: وجود یگان های خاص و ضداغتشاش در هر جامعه ای نشانه دموکراسی بودن آن هست؛ این نیروها، نیروهایی تربیت شده است هستند که کمترین هزینه را جهت جامعه به عهده دارند؛ آنها آمادگی لحظه ای دارند و روزانه آموزش می بینند تا بتوانند هوشمندانه عمل کنند.

سردار منتظرالمهدی اظهار داشت: در این اتفاقات اخیر که صغیر و کبیر پلیس را پیروز در میدان می‌دانند، آموزش‌هایی که پلیس قبلاً جهت نیروهای خود اعمال داشته، بافایده

سخنگوی ناجا به اغتشاشات اخیر پرداخت و ادامه داد: مأموران ما در ناآرامی های اخیر خویشتنداری کرده و با مدیریت بر هیجانات خود به انجام وظیفه پرداختند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی تصریح کرد: در قضیه اخیر متأسفانه خسارت هایی به جامعه وارد شد ولی پلیس با همکاری خوب مردم توانست لیدرهای مهم اغتشاشات را دستگیر کند.

وی گفت: مأموران نیروی انتظامی در ناآرامی های اخیر فقط با سلاح های بازدارنده وارد عمل شده است و تلاش کردند با خویشتن داری و مدیریت بر ناآرامی ها، غائله را فرو بنشانند که الحمدلله غائله پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از دو روز فروکش کرد؛ البته باید گفت مردم ما هنگامی که که فهمیدند که تعدادی اغتشاشگر وارد جمع آنها شده است اند بلافاصله صف خود را جدا کردند و پلیس توانست با همکاری مردم و اشراف اطلاعاتی عوامل مهم اغتشاشات را دستگیر کند.

توضیحات سخنگوی ناجا در خصوص دستگیری‌های هوشمند در ناآرامی‌های اخیر و طرح ترافیک

وی به محل برگزاری تجمعات در ناآرامی های اخیر پرداخت و گفت: جاهایی که اغتشاشگران در آن جمع می شدند به خودی خود شلوغ بود و آنها از پتانسیل افراد استفاده می کردند؛ طبیعی بود که مردم باید صف خود را جدا بکنند و مردم ما آنقدر هوشیار بودند که هنگامی که متوجه نفوذ دشمن شدند، صف خود را از آنها جدا کردند.

معاون اجتماعی ناجا با تأکید بر آموزش همگانی، به حضور افسران پلیس در مجامع آموزشی از مهدکودک، دبستان، دبیرستان، دانشگاه، مساجد و… پرداخت.

وی در خصوص نظارت بر عملکرد کارمندان و مأموران پلیس گفت: همواره دغدغه فرماندهان و مدیران ناجا پالایش درون سازمانی هست؛ سامانه 197 در این زمینه مهم ترین نقش را عهده دار هست؛ مردم در این سامانه هم عیب و ایراد و هم تقدیر و تقدیر خود از پلیس را ثبت می کنند و بازرسی، حفاظت و خود فرماندهان نیز بر عملکرد مأموران خود نظارت کامل دارند.

سخنگوی ناجا تصریح کرد: باید تلاش شود که نیرویی که در کف خیابان مشغول به خدمت هست، کمترین مسأله و مسئله را با مردم داشته باشد؛ البته باید هوای پرسنل را هم داشت و آنها را از نظر حقوق و مزایا و امکانات دیگر تأمین کرد.

وی ادامه داد: البته در بعضی موارد ما به دنبال بدرفتاری های بعضی پرسنل، برخورد و تنزیل درجه را داشته ایم تا مردم این اطمینان را داشته باشند که پلیس همواره بر کار پرسنل خود نظارت کامل دارد.

منتظرالمهدی در پاسخ به این سؤال که به عملکرد حوزه اجتماعی پلیس چه نمره ای تعلق می گیرد، گفت: شما و مردم باید به ما نمره بدهید، ما خیلی باید کار کنیم، البته خیلی هم کار کرده ایم، این را باید بگویم تا مردم بدانند که فرزند های ما شب و روز تلاش می کنند و تلاش آنها ستودنی است.

سخنگوی نیروی انتظامی با تأکید بر این مطلب که اوضاع امنیتی کشور در حال حاضر خوب هست، اعلام کرد: هم اکنون اشراف اطلاعاتی کامل بر اوضاع داریم و آمادگی حداکثری در برابر کنش حداقلی؛ البته باید تأکید کنم که امروز ادبیات پیشگیری در نیروی انتظامی مقدم بر کارها مقابله ای است.

واژه های کلیدی: آموزش | هوشمند | آموزشی | ترافیک | ناآرامی | نیروی انتظامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs