عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شعارهای عوام فریبانه احمدی‌نژاد از سوی بعضی از نامزدها تکرار می‌شود/ گزافه‌گویی

نماینده مجلس ششم با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری شاهد تکرار گزافه‌های عوام‌فریبانه دولت‌های نهم و دهم هستیم اظهار کرد: ممکن است که بخشی از مردم به مبلغی

شعارهای عوام فریبانه احمدی‌نژاد از سوی بعضی از نامزدها تکرار می‌شود/ گزافه‌گویی

حسین انصاری راد:شعارهای عوام فریبانه احمدی نژاد از سوی بعضی از نامزدها تکرار می شود/ گزافه گویی های بعضی کاندیداها مثنوی هفتاد من است

عبارات مهم : ایران

نماینده مجلس ششم با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری شاهد تکرار گزافه های عوام فریبانه دولت های نهم و دهم هستیم اظهار کرد: ممکن است که بخشی از مردم به مبلغی نیاز داشته باشند ولی عزت و ارزش آن زیاد از آن است که در برابر این گزافه گویی ها تسلیم شوند و رای ارزش را با چیزی غیر از مصلحت این ممکلت عوض کنند

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام حسین انصاری راد در چهاردهمین کنگره دوسالانه دانش آموختگان کشور عزیزمان ایران اسلامی گفت: تقریبا همه مقاطع در جمهوری اسلامی حساس و قابل مطالعه است و نمی توان از آنها به آسانی گذشت و عبور کرد ولی این مقطع یکی از حساسترین مقاطع تاریخی در عمر کشور عزیزمان ایران است.

شعارهای عوام فریبانه احمدی‌نژاد از سوی بعضی از نامزدها تکرار می‌شود/ گزافه‌گویی

او با بیان اینکه آینده کشور و شرایط سعادت و کمال و تصویر آن تا حد زیادی وابسته به این مقطع و تصمیم تاریخی ملت کشور عزیزمان ایران هست، اظهار داشت: ما در کشور عزیزمان ایران عبرت زیاد داریم. متاسفانه هنوز زمینه های تکرار گزافه های عوام فریبانه دولت های نهم و دهم وجود دارد و هنوز کسانی می خواهند از این گزافه گویی ها استفاده کنند ولی ملت کشور عزیزمان ایران دقیق تر و آگاه تر و روشن تر از این گزافه گویی های عوام فریبانه و غیرعلمی هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه ممکن است که بخشی از مردم به مبلغی نیاز داشته باشند ولی عزت و ارزش آن زیاد از آن است که در برابر این گزافه گویی ها تسلیم شوند و رای ارزش را با چیزی غیر از مصلحت این ممکلت عوض کنند، اظهار داشت: من چند مورد از این گزافه گویی را اینجا خواهم گفت مگرنه در صورتی که بخواهیم از این گزافه گویی ها و وعده های توخالی و مخرب را احصا کنیم، مثنوی هفتاد من می شود.

نماینده مجلس ششم با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری شاهد تکرار گزافه‌های عوام‌فریبانه دولت‌های نهم و دهم هستیم اظهار کرد: ممکن است که بخشی از مردم به مبلغی

حسین انصاری راد گفت: مدیر دولت نهم و دهم در جمع مردم گفت دولت آینده نگری کرده از اول سال ۸۹ جهت هر فرزند متولد شده است حسابی در صندوق آتیه باز می کند و دولت به عنوان هدیه یک میلیون تومان به هر نوزاد می دهد. بعد دوسال گفتند به علت نداشتن اعتبار این طرح منتفی شده است هست. اگر ملاحظه کنید با ملت چگونه برخورد می کنند. آیا آن موقع مجلس و شرکت بازرسی صدایش در نیامد و همه از آن گذشتند؟

این نماینده مجلس ششم ادامه داد: با دادن یارانه شما پول نفت را در اختیار طبقه ای می گذارید که به بازار فشار می آورد و طوفان تقاضا بوجود می آورد. آیا این یارانه دادن جز ایجاد بحران حاصلی دارد؟ آیا فریاد نزدند؟ آیا ۴۵هزارتومان را تصویب کردند و باری به دوش دولت مردم گذاشتند؟ امروز می گویند ارزش یارانه نقدی امروز ۱۵هزار تومان هست. الان باید ۱۵۰هزار تومان بدهیم تا درست شود. آیا کار خراب را می خواهید خراب کنید؟ من گمان نمی کنم یک کارشناس بی غرض این پرسشها راجدی بگیرد.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ششم با بیان اینکه امروز همان اشتباه دیروز تکرار می شود، خاطرنشان کرد: آن غلط های را دولتی انجام داد که با این شعارهای فریبنده و بی محتوا و خالی میلیاردها درآمد این کشور را مصرف کرد و چیزی جز خالی شدن خزانه و زیاد کردن تورم و رکود و خراب شدن کشور کارنامه ای دیگری ندارد. جا دارد صدای مجلس بلند شود و بگوید این اشتباه نباید تکرار شود.

شعارهای عوام فریبانه احمدی‌نژاد از سوی بعضی از نامزدها تکرار می‌شود/ گزافه‌گویی

انصاری راد با اشاره به ادعای احمدی نژاد در یک صحبت جهت نمایندگان که گفته بود می توان در ظرف یکی، دو سال ریشه بیکاری را در کشور از بین برد، ابراز داشت: احمدی نژاد گفت کشور را قادریم با قیمت نفت ۸ دلار و ۵ دلار اداره کرد. احمدی نژاد براساس این توهمات و خیالپردازی ها کار کارشناسی و علمی را کنار گذاشت و علی رغم توصیه ها، شرکت مدیریت و برنامه ریزی را تعطیل کرد.

بزرگان اقتصاد در سه مقطع او را از این شیوه مدیریتی بر حذر داشتند ولی او توجه نکرد و بدون مانع به آن شیوه مخرب ادامه داد و فریاد و اعتراضی به آن شیوه بلند نشد و حتی مجلس نیز تحقیق و تفحصی انجام نداد و شرکت بازرسی هم عملی انجام نداد.

نماینده مجلس ششم با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری شاهد تکرار گزافه‌های عوام‌فریبانه دولت‌های نهم و دهم هستیم اظهار کرد: ممکن است که بخشی از مردم به مبلغی

او با بیان اینکه احمدی نژاد علی رغم اصل ۵۳ قانون اساسی عمل کرد، عنوان کرد: تمام درآمدهای کشور باید در خزانه تجمیع شود و با تصویب مجلس هزینه شود. او از همان ابتدا تا انتها این اصل را نقض کرد و برحسب گزارش دیوان محاسبات، دولت نهم در سال ۸۵، دو هزار تخلف از بودجه و در سال ۸۶، ۵۴ درصد انحراف از بودجه داشته است و…

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: شاهد یک طوفان عجیب، سیاه نمایی فوق العاده و مچ گیری عجیب از دولت یازدهم هستیم ولی در آن وقت صدایی از کسی در نمی آمد. کشور ما نمی تواند آن دوگانگی را فراموش نمی کند.

شعارهای عوام فریبانه احمدی‌نژاد از سوی بعضی از نامزدها تکرار می‌شود/ گزافه‌گویی

انصاری راد با بیان اینکه اصلاح طلبان در صف واحد باید به سیاست پرداخت پول نه بگوید، یادآورشد: کشور و ملت ما نباید شرافت و عزتش را با پول معامله کند چون عاقبتش خرابی کشور هست. دولت نهم و دهم ۸۰۰ میلیارد درآمد ارزی داشت ولی درآمد دولت های مردها هاشمی و خاتمی یعنی ۱۶ سال مجموعا ۳۱۰ میلیارد دلار بود. آنها چقدر سازندگی داشتند ولی مجموع عملکرد دولت قبل خرابی کشوری، بیکاری و تورم کشور بود.

او افزود: دولت روحانی میراث دار این اوضاع کشور هست. احمدی نژاد کشور را با تورم ۱۲ درصد و رشد ۸ درصدی تحویل گرفت ولی کشور را با تورم ۴۴ درصد و رشد منفی شش و هشتم دهم درصد تحویل داد. کشوری با شش قطعنامه شرکت ملل که با درایت دولت روحانی و حکمت ظریف آنها را ملغی کردیم.

این نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه شعارهای عوام فریبانه احمدی نژاد از سوی بعضی از نامزدها تکرار می شود، بیان کرد: بعضی می گویند یارانه را سه برابر کرد در حالی که همین ۴۵ هزار تومان بار سنگینی را بردوش دولت گذاشته هست. همچنین مجلس کنونی همانند مجالس قبلی نیست و زیاد کردن یارانه ها را تصویب نخواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | یارانه | احمدی نژاد | یارانه نقدی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs