عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ناامید کردن مردم حرکت در جهت مثلث سه گانه آمریکا، عربستان و اسرائیل است / سلحشوری

یک نماینده مجلس شورای اسلامی راجع به نوسانات بازار و تاثیر آن بر روند جاری کشور گفت: بعضی با نا امید کردن مردم هم‌مسیر مثلث عربستان،‌آمریکا و اسرائیل شده‌اند، ب

ناامید کردن مردم حرکت در جهت مثلث سه گانه آمریکا، عربستان و اسرائیل است / سلحشوری

سلحشوری: ناامید کردن مردم حرکت در جهت مثلث سه گانه آمریکا، عربستان و اسرائیل است

عبارات مهم : بازار

یک نماینده مجلس شورای اسلامی راجع به نوسانات بازار و تاثیر آن بر روند جاری کشور گفت: بعضی با نا امید کردن مردم هم مسیر مثلث عربستان، آمریکا و اسرائیل شده است اند، باید با کسانی که آرامش جامعه را برهم می زنند برخود شود

پروانه سلحشوری در گفت وگو با ایلنا، راجع به نوسانات بازار ارز و تاثیر آن بر معیشت مردم و این که آیا اوج رفتن قیمت ها می تواند موج جدیدی از اعتراضات را که در دی ماه سال گذشته شاهد بودیم را بازگرداند، گفت: در دی ماه ما شاهد یک دوره اعتراضات مردمی بودیم که از سر پرسشها اقتصادی شکل گرفته بود، .

ناامید کردن مردم حرکت در جهت مثلث سه گانه آمریکا، عربستان و اسرائیل است / سلحشوری

وی ادامه داد: البته گمانه زنی هایی هم شد که ممکن است از درون خود سیستم جرقه این اعتراضات زده شده است باشد ولی بعدها این اعتراضات از کنترل خارج شد و جهت نخستین بار به نحو بی سابقه مشاهده کردیم که در شهرهای کوچک اعتراضاتی شکل شکل گرفت که با عدم همکاری مردم از سایر گروه های اجتماعی نتواست ادامه پیدا کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که التهاب در بازار ارز معمولا در ماه منتهی به آخر سال به وقوع می پیوندد نه ابتدای سال جدید؛ عنوان کرد: انتظار نمی رفت که بازار ارز در ابتدای سال دچار نوسان و التهاب شود و اگر به بازار نگاهی کنیم موقعیتی نبود که بعد از یک ثبات نسبی که در 4 سال اول دولت آقای روحانی وجود داشت به یکباره شاهد چنین نابسامانی اقتصادی باشیم.

یک نماینده مجلس شورای اسلامی راجع به نوسانات بازار و تاثیر آن بر روند جاری کشور گفت: بعضی با نا امید کردن مردم هم‌مسیر مثلث عربستان،‌آمریکا و اسرائیل شده‌اند، ب

وی خاطرنشان کرد: البته صحبت هایی مبنی بر اینکه ترامپ ممکن است امضای برجام را بعد بگیرد فضای ملتهبی را ایجاد کرده که بی تاثیر نبود، ولی این که یک باره قیمت ارز این گونه اوج برود جای پرسش دارد.

در چند وقت اخیر میزان قابل توجه ای ارز از کشور خارج شده است است

وی ادامه داد: گزارشاتی از صندوق بین المللی پول و مرکز پژوهش های مجلس جمهوری اسلامی ارائه شد مبنی بر این که در چند وقت اخیر میزان قابل توجهی ارز از کشور خارج شده است است که همین امر به یک جو ناامنی و بی ثباتی اقتصادی دامن زد و مشاهده کردیم در عرض یک روز چگونه قیمت دلار و سکه اوج رفت .

سلحشوری خاطرنشان کرد: این رشد بی رویه و بی سابقه به نظر طبیعی نمی آید. کسانی هم که فعالان عرصه اقتصادی هستند به این قضیه اذعان کردند.

ناامید کردن مردم حرکت در جهت مثلث سه گانه آمریکا، عربستان و اسرائیل است / سلحشوری

وی افزود: در این میان گمانه زنی های شروع شد و گفتند کسانی که در دی ماه می درخواست کردند به دولت ضربه بزنند دست به یک سری کارها زدند. بعداز اتفاقات اخیر مشاهده کردیم که آقای آشنا چند توئیت مبهم کردند. وزیر اقتصاد گفتند که آیا از من راجع به این مسئله می پرسید؟ از ناجا و نهادهای امنیتی بپرسید و یا آیت الله مکارم از منافقان داخلی نام می برند.

سلحشوری با اشاره به اینکه اعتبار آقای روحانی رأی مردم هست، عنوان کرد: مردم نامحرم نیستند اگر مشکلی وجود دارد باید با آن ها در میان گذاشته شود.

یک نماینده مجلس شورای اسلامی راجع به نوسانات بازار و تاثیر آن بر روند جاری کشور گفت: بعضی با نا امید کردن مردم هم‌مسیر مثلث عربستان،‌آمریکا و اسرائیل شده‌اند، ب

ناامیدی جهت کشور سم است

وی تاکید کرد: حیف است که هنوز یک سال نشده است آن شور و نشاط، آن رأی مردم به ناامیدی، افسردگی و ناراحتی تبدیل شود.

ناامید کردن مردم حرکت در جهت مثلث سه گانه آمریکا، عربستان و اسرائیل است / سلحشوری

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ناامیدی جهت کشور ما سم هست، گفت: کسانی که تلاش می کنند مردم را ناامید کنند در جهت مثلث سه گانه آمریکا، عربستان و اسرائیل که علیه ما شکل گرفته است تلاش می کنند.

وی افزود: ما تهدیدهای خارجی کم نداریم و اگر قرار باشد کسانی در درون به آن ها کمک کنند و به کشور آسیب بزنند درست نیست.

سلحشوری بیان کرد: هنگامی که مشاور مدیر جمهور آن گونه سخن می گوید، وزیر چنین صحبت هایی را بیان می کند و یک مرجع تقلید که بر حوزه سیاسی هم اشراف دارد چنین جمله هایی را می گوید جهت ما که ناظر بیرونی هستیم این پرسش پیش می آید که چه مسائلی پشت پرده وجود دارد که ما نباید بدانیم.

رئیس جمهور به فکر ترمیم تیم اقتصادی خود باشد

وی با اشاره به اینکه اگر کسانی هستند که به ناامنی ها دامن می زنند باید دستگیر شوند، گفت: به جای ایجاد جو امنیتی در خیابان ها و بازار مسبین امر را دستگیر کنند.

سلحشوری خاطرنشان کرد: کسانی که یک بار توانسته اند جو را به هم بریزند و نا امنی و نوسانات را به وجود بیاورند قطعا یک بار دیگر هم می توانند این کار را انجام دهند. ولی توصیه مهم دیگری که وجود دارد این است که تیم اقتصادی دولت به اذعان همه دلسوزان توان اداره اقتصاد کشور را ندارد و جناب آقای رییس جمهور بهتر است جایگزین این که وزیر اقتصاد و یا مشاورشان اینگونه صحبت کنند به فکر ترمیم تیم اقتصادی ناکارآمد خود باشند.

وی افزود: باید با کسانی که به ناامنی دامن می زنند برخورد شود تا جامعه روی آرامش را ببیند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به این پرسش که آیا مجلس شورای اسلامی بنا دارد باز هم به این قضیه ورود کند و رخ دادهای بازار ارز را مورد بررسی قرار دهد گفت: آقای سیف به مجلس آمد ولی جلسه کاملا به حاشیه کشیده شد؛ ابتدا قرار بود جلسه غیرعلنی باشد ولی بسیاری از همکاران ما سر وصدا راه انداختند و جلسه را علنی کردند. نارضایتی که از تیم اقتصادی دولت وجود دارد فقط مختص به جناح راست نیست و اصلاح طلبان هم از عملکرد آنان ناراضی هستند.

کاری صورت نگرفته که از دولت دفاع کنیم

سلحشوری ادامه داد: در این یک سال کاری صورت نگرفته که بتوانیم از آن دفاع کنیم.

وی با اشاره به اینکه در عین حمایت از دولت نقدهایی هم داریم و بارها هم اعلام کرده ایم، گفت: آقای روحانی وعده هایی قبل از انتخابات داده اند انتظار می رود که مسئولیت آنان را بر عهده بگیرد و پیگیر آنان باشد، به هر حال ایشان نباید وعده هایی بدهند که خارج از مسئولیت ارزش است بعد اگر وعده ای داده اند باید عمل کنند

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: بارها به دولت گفتیم تیم اقتصادی خوب چیده نشده، آیا دولت تیمی را به کار می برد که توانایی ندارد؟ آیا آقای روحانی نمی توانست یک تیم کارآمدتر با خود همراه کند؟

مجلس دهم با مدیر جمهور همکاری کامل داشت

سلحشوری تاکید کرد: مجلس به هیچ عنوان دست آقای روحانی را نبست و هیچ مجلسی مانند مجلس دهم با مدیر جمهور وقت همراهی نکرده است.

وی با اشاره به جلسه نمایندگان مجلس با مدیر بانک مرکزی عنوان کرد: شاید در این جلسه نمایندگان مردم در بیان اعتراضات خود زیاده روی کردند، ما هم سکوت کردیم ولی این بدان معنا نیست که ما هم راضی هستیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر دولت به این نتیجه رسیده است که گروهی، نهادی و افرادی درصدد هستند که آن تضعیف کنند و از سوی دیگر زمزمه هایی مبنی بر عوض کردن و جایگزینی دولت را می شنویم اعتقاد دارم ابتدا باید دولت بر خدا توکل کند و به اعتماد مردم اطمینان داشته باشند.

سلحشوری در پاسخ به این پرسش که آیا طرح پرسش از مدیر جمهور به بهانه نوسانات ارزی دوبار کلید خواهد خورد، عنوان کرد: به شخصه صلاح نمی دانم که طرح پرسش از مدیر جمهور در این شرایط که فضا به خودی خود ملتهب است کلید بخورد، ما به یک آرامش جهت ادامه راه نیاز داریم و باید جهت برطرف موانع به مدیر جمهور کمک کنیم که امیدواریم ایشان به وعده هایی که داده اند عمل کنند.

واژه های کلیدی: بازار | اسلامی | اقتصادی | اعتراضات | رئیس جمهور | رییس جمهور | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs