عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نشانه هر دو نفر، سرگرمی و مطرح شدن است / مقایسه ترامپ و احمدی‌نژاد از زبان وزیر برکنار شده‌اش

وزیر رفاه دولت نهم گفت: در کشور ما مدیریت بله قربان گو وجود دارد و تا زمانی که این شیوه مدیریت حاکم باشد، ما نمی توانیم کاری پیش ببریم. مدیران ما باید دارای است

نشانه هر دو نفر، سرگرمی و مطرح شدن است / مقایسه ترامپ و احمدی‌نژاد از زبان وزیر برکنار شده‌اش

مقایسه ترامپ و احمدی نژاد از زبان وزیر برکنار شده است اش: نشانه هر دو نفر، سرگرمی و مطرح شدن است

عبارات مهم : مدیریت

وزیر رفاه دولت نهم گفت: در کشور ما مدیریت بله قربان گو وجود دارد و تا زمانی که این شیوه مدیریت حاکم باشد، ما نمی توانیم کاری پیش ببریم. مدیران ما باید دارای استقلال رای و فکر باشند.

گزیده ای از بیانات پرویز کاظمی را در ادامه می‎خوانید؛

*متاسفانه در کشور ما اکثر افراد و مدیران بر اساس روابط گزینش می شوند و ضوابط کمتر مورد توجه هست. در یک دوره ای گروهی بر سر کار می آیند و تمام طیف هم نگاه خودشان را بدون توجه به توانمندی ها و توانایی های آنها و فقط به این علت که از لحاظ فکری با این گروه همراهی و منفعت دارند گزینش می شوند. طبیعی است که با این کار مصلحت و منفعت کشور به خطر می افتد یک مثال می زنم اگر شما کسالت قلبی داشته باشید قبل از مراجعه به دکتر چک می کنید که با دکتر دید فکری و سیاسی یکسان داشته باشید یا تخصص او را در نظر میگیرید….

نشانه هر دو نفر، سرگرمی و مطرح شدن است / مقایسه ترامپ و احمدی‌نژاد از زبان وزیر برکنار شده‌اش

*روابط حزبی و تفکری می تواند یکی از دلایل بعضی از انتصابات باشد. الان ببینید در شهرداری تغییرات همینطور در حال انجام است سری قبل هر چه مدیر بود جارو شد این بار هم خیلی از مدیران بیرون گذاشته شدند. آیا در بین این ها هیچ مدیر توانمندی وجود نداشت این شیوه کار نمی تواند کشور ما را به جلو ببرد. در کشور ما مدیریت بله قربان گو وجود دارد و تا زمانی که این شیوه مدیریت حاکم باشد ما نمی توانیم کاری پیش ببریم مدیران ما باید دارای استقلال رای و فکر باشند اگر مطالبی به نظرشان می رسد آزادانه عنوان کنند و مدیر مافوق این فکر را تشویق و ترویج کند تا از این طریق آدم هایی که دارای رای مستقل هستند و کارشناسند و توانمندی علمی مدیریتی دارند اجازه اظهار نظر داشته باشند. همه ما می خواهیم نه نشونیم و مدیران کسانی را منصوب می کنند که هر چه گفتند بگویند درست است و به همین علت کار خراب می شود. اگر ما این نوع تفکر را درکشورمان اصلاح کنیم خیلی از پرسشها حل می شود.

*حذف حس مدیریت بله قربان گویی هزینه دارد یعنی من باید این باور را داشته باشم که اگر به عنوان مسئول از من نقد شد من ناراحت نشوم و پذیرنده باشم. اگر این فضا بوجود آید آن موقع توانایی و تونمندی ها می تواند خودش را نشان دهد و در نتیجه مسئول هم باید جوابگوی جابجایی ها وانتصابات نیز باشد به عبارتی اگر این چالش ها بوجود بیاید ما می توانیم سالم سازی و بهینه سازی را داشته باشیم.

وزیر رفاه دولت نهم گفت: در کشور ما مدیریت بله قربان گو وجود دارد و تا زمانی که این شیوه مدیریت حاکم باشد، ما نمی توانیم کاری پیش ببریم. مدیران ما باید دارای است

*پارلمانی شدن نیازمند داشتن حزب های خوب و قدرتمند است که فعالیت های مستقل دارند. ما در کشورمان به معنای واقعی حزب نداریم این هایی هم که به اسم حزب فعالیت می کنند در واقع حزب نیستند افرادی هستند که 20 روز مانده به هر انتخاباتی دور هم جمع می شوند و اسم کارهای خودشان را فعالیت حزبی می گذارند به عبارتی این افراد به صورت رفاقتی گعده ای تشکیل می دهند بعد این مسئله اولیه چنین تغییری هست. مسئله بعدی اینکه، در بین سه قوه فقط یک قوه ی ما با رای مستقیم مردم گزینش می شوند بعد جمهوریت در اینجا می تواند معنی خود را نشان دهد. توصیه بعد اینکه در انتخابات ریاست جمهوری ما تعدادی گزینش و نظر های خود را ارائه می کنند مردم به نظر ها رای می دهند. ولی در نظام پارلمانی گزینش مدیر به مجلس برده می شود آنجا بحث ائتلاف مطرح می شود و گروه های مختلفی در آنجا وجود دارند. در حال حاضر جهت گزینش چند وزیر کلی اتفاق در پارلمان می افتد حالا این در سطح کمرنگ است ولی هنگامی که قرار است مدیر جمهور گزینش شود ائتلاف ها سنگین می شود آیا که منافع در سطح خیلی بالاتری خواهد بود در چنین شرایطی منافع مردم کمتر مورد نظر قرار می گیرد و لابی ها سنگین تر می شود.

*آقای احمدی نژاد علاقمند است که هر لحظه روی آنتن خبرها باشد و در تمام جریانات به نحوی حضور داشته باشد. ایشان بدش نمی آید در انتخابات مجلس هم به نحوی این قضیه حضور را رقم بزند شاید هم بگوید” از گرمسار می آیم” یعنی از شهر خودش تا مطمئن تر باشد خیلی هم علاقمند است که دوباره رد صلاحیت شود و هر لحظه این چالش ها را ادامه می دهد.

*ببینید ترامپ دارد چکار می کند، ترامپ با مدیر جمهور شدن جهت خودش یک سرگرمی درست کرد او یک تاجر هست. انگیزه اش از ریاست جمهوری در سن 75 سالگی یک کنجکاوی بود و احمدی نژاد هم همین وِیژگی ها را دارد. احمدی نژاد دلش می خواهد یک کاری انجام دهد که مردم در موردش حرف بزنند شلوغ شود و..هدف منطقی پشت کارهایش نیست. پایه فکری احمدی نژاد مطرح شدن است و مصداق های مختلفی را جهت این عنوان اجرا می کند.

نشانه هر دو نفر، سرگرمی و مطرح شدن است / مقایسه ترامپ و احمدی‌نژاد از زبان وزیر برکنار شده‌اش

عصر کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: مدیریت | مدیریت | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs