عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «اسرافیل» در جشنواره فیلم‌های آسیایی هنگ‌کنگ

فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر به جشنواره فیلم‌های آسیایی هنگ کنگ راه پیدا کرد. 

«اسرافیل» در جشنواره فیلم‌های آسیایی هنگ‌کنگ

«اسرافیل» در جشنواره فیلم های آسیایی هنگ کنگ

عبارات مهم : جشنواره

فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی مستانه مهاجر به جشنواره فیلم های آسیایی هنگ کنگ راه پیدا کرد.

به گزارش ایسنا، «ژاکلین تانگ»، مدیر برنامه آکادمی جوایز فیلم های آسیایی، فیلم «اسرافیل» را جهت حضور در جشنواره فیلم های آسیایی هنگ کنگ، گزینش کرده است و این فیلم در روزهای ۸ و ۱۳ نوامبر (۱۷ و ۲۲ آبان ماه) در این مناسبت سینمایی به روی پرده خواهد رفت.

«اسرافیل» در جشنواره فیلم‌های آسیایی هنگ‌کنگ

کمپانی “دریم لب فیلمز” به مدیریت نسرین میرشب، پخش جهانی «اسرافیل» را بر عهده دارد و این فیلم، در یک ماه گذشته توانسته در بخش “عشق” جشنواره معتبر فیلم لندن حضور داشته باشد و بعد از آن نیز، در جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا، جایزه شبکه ارتقای سینمای آسیا (NETPAC) را از آن خود کرد.

«اسرافیل» درامی راجع به چالش ها، نیازهای عاطفی و روابط انسانی است که فیلمنامه آن به وسیله ارسلان امیری و آیدا پناهنده به نگارش درآمده است.

فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر به جشنواره فیلم‌های آسیایی هنگ کنگ راه پیدا کرد. 

هدیه تهرانی، مریلا زارعی، هدی زین العابدین و پژمان بازغی بازیگران مهم و علی عمرانی، سهیلا رضوی، پوریا رحیمی سام و سودابه جعفرزاده دیگر بازیگران این فیلم هستند.

جشنواره فیلم های آسیایی هنگ کنگ از تاریخ ۳۱ اکتبر تا ۲۰ نوامبر (۹ آبان تا ۲۹ آبان) برگزار می شود.

واژه های کلیدی: جشنواره | سینمایی | بازیگران | مریلا زارعی | پژمان بازغی | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs