عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری می‌ترسم در مورد انتخابات یا پرسشها اجتماعی حرف بزنم / امیر جعفری

امیر جعفری می‌گوید مار گزیده شده‌ام و دیگر می‌ترسم مصاحبه‌ای در مورد انتخابات یا پرسشها اجتماعی انجام دهم.

می‌ترسم در مورد انتخابات یا پرسشها اجتماعی حرف بزنم / امیر جعفری

امیر جعفری: می ترسم در مورد انتخابات یا پرسشها اجتماعی حرف بزنم

عبارات مهم : انتخابات

امیر جعفری می گوید مار گزیده شده است ام و دیگر می ترسم مصاحبه ای در مورد انتخابات یا پرسشها اجتماعی انجام دهم.

امیر جعفری، بازیگر نمایش «ضیافت پنالتی ها» که راویتی از زندگی فابیو گروسو است که با آخرین ضربه پنالتی در فینال جام جهانی 2006، ایتالیا را به پیروزی رساند راجع به این بازی که دستمایه شکل گیری این نمایش شده است هست، گفت: «وقتی در جام جهانی 2006 پنالتی ها شروع شد، نه طرفدار ایتالیا بودم نه فرانسه؛ چون هوادار آلمان هستم. فوتبال را خیلی دوست دارم. ولی متن «ضیافت پنالتی ها» را به خاطر فوتبالی بودن اش نبود که قبول کردم.»

می‌ترسم در مورد انتخابات یا پرسشها اجتماعی حرف بزنم / امیر جعفری

او ادامه داد: «بیشتر به خاطر عشق، زحمت و تلاش این بازیکن بود که تصمیم گرفتم این نقش را قبول کنم. چون هرکدام از ما بالاخره در زندگی شخصی مان آرزوی بزرگی داشته ایم که جهت رسیدن به آن مشقت هایی را تحمل می کنیم.»

امیرجعفری، در بخش دیگری از این گفت و گو در پاسخ به سوالی مبنی بر طرفداری اش از حسن روحانی در انتخابات و انتظار و خواسته ای که اکنون به عنوان یک هنرمند از او دارد، گفت: «من مار گزیده شده است ام. دیگر می ترسم مصاحبه ای در مورد انتخابات یا پرسشها اجتماعی کنم چون در همان گفتگوی قبلی، یک مصاحبه یک ساعته را کردند دو دقیقه و قبل و بعدش را زدند. نمی دانم به جای 60 دقیقه گفتگو، از یک خلاصه دو دقیقه ای چطور توانستند قضاوت کنند. ناراحت کننده است که یک مصاحبه بلند تبدیل به دو دقیقه می شود و همان طور روی سایت ها و کانال ها می رود.»

امیر جعفری می‌گوید مار گزیده شده‌ام و دیگر می‌ترسم مصاحبه‌ای در مورد انتخابات یا پرسشها اجتماعی انجام دهم.

اشاره امیر جعفری به دو دقیقه ای که از مصاحبه 60 دقیقه ای اش در اینترنت منتشر شده، این است: «فقط می گویند جوان ها بیکارند…مقداری از این پرسشها به خودمان برمی گردد. آدم های تنبلی شده است ایم. از قدیم هم هر لحظه رعیت ها دوست داشتند یک گونی برنج یا سیب زمینی زیاد بگیرند. تن پرور بارمان آورده اند. این طوری هم نیست که کار نباشد. کار است ولی نمی خواهیم کار کنیم. اگر با لیسانس کار نمی دهند، خب برو فوق لیسانس بگیر، دکترا بگیر. همه نشسته ایم توی منزل و می گوییم آیا به ما پول نمی دهند. غرغرمان زیاد شده….»

«ضیافت پنالتی ها» تا روز جمعه 19 خرداد هر شب ساعت 22:45 به نویسندگی و کارگردانی پوریا کاکاوند و با بازی امیر جعفری در تماشاخانه پالیز روی صحنه می رود.

واژه های کلیدی: انتخابات | جام جهانی | امیر جعفری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs