عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پدر معترض شد ، از بین بردن غیرمنتظره بازیگر سریال «مردگان متحرک»

پدر بازیگر شخصیت محبوب سریال شبکه ای‌ام‌سی که به زودی کشته می‌شود به هیچ وجه از کنار گذاشته شدن پسرش خوشحال نیست.

پدر معترض شد ، از بین بردن غیرمنتظره بازیگر سریال «مردگان متحرک»

از بین بردن غیرمنتظره بازیگر سریال «مردگان متحرک»/ پدر معترض شد

عبارات مهم : سریال

پدر بازیگر شخصیت محبوب سریال شبکه ای ام سی که به زودی کشته می شود به هیچ وجه از کنار گذاشته شدن پسرش خوشحال نیست.

به گزارش مهر، پدر چندلر ریگز بازیگر جوان سریال «مردگان متحرک» گفت است دیدن این که پسرش ۲ هفته پیش از مراسم خوش حالی تولد ۱۸ سالگی اش از سریال کنار گذاشته می شود وی را ناامید کرده است.

او اسکات گیمپل، سازنده این سریال را به این خاطر به شدت سرزنش کرد که این بازیگر ۱۸ ساله در این سریال در قسمت هشتم به وسیله یک زامبی گاز گرفته می شود و طبعا طبق منطق سریال بعد از مدتی کوتاه خواهد مرد. پدر این بازیگر گفت از عوامل سازنده این سریال سرخورده شده است است.

در این قسمت سریال شوکی به مخاطب دست می دهد که می بیند شخصیت کارل گرایمز، پسر شخصیت مهم داستان که نقش اش را چندلر ریگز بازی کرده، به وسیله یک زامبی گاز گرفته می شود. وی از سال ۲۰۱۰ یعنی از فصل اول این سریال در آن حضور داشته و فوت زیاد از همه به این خاطر شوکه کننده است که همه از جمله بازیگران سریال و هواداران آن بر این باور بودند که او قرار است آینده سریال باشد و روزی شخصیت اول شود.

خود ریگز هم قبول کرده که شخصیت او به زودی می میرد. او گفت خودش هم به هیچ وجه انتظار نداشت شخصیت اش در سریال کشته شود ولی از طرفی دیگر گفت خوشحال است که حالا می تواند سراغ تمام پروژه های دیگری برود که تا به حال شانس نقش آفرینی در آن ها را پیدا نکرده است.

پدر او از طریق انتشار پستی در شبکۀ اجتماعی فیس بوک خود به این که پسرش کشته خواهد شد اعتراض کرد. او افزود: هرگز به گیمپل یا شبکه ای ام سی اعتماد نداشتم ولی چندلر به آن ها اعتماد کرده بود و حالا این اعتماد به او آسیب رسانده است.

پدر معترض شد ، از بین بردن غیرمنتظره بازیگر سریال «مردگان متحرک»

واژه های کلیدی: سریال | اعتماد | سازنده | بازیگر | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs