عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گزارش برنامه نود(96.05.15) با جهانبخش و خداداد

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته علاوه بر بررسی بازی‌های لیگ، گفت‌وگوهایی با خداداد عزیزی و علیرضا جهانبخش داشت.

گزارش برنامه نود(96.05.15) با جهانبخش و خداداد

گزارش برنامه نود(96.05.15) با جهانبخش و خداداد

عبارات مهم : ایران

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته علاوه بر بررسی بازی های لیگ، گفت وگوهایی با خداداد عزیزی و علیرضا جهانبخش داشت.

به گزارش ورزش سه ، برنامه نود دوشنبه شب(پانزده مردادماه) از ساعت 22:55 شروع شد که پخش مسابقه های و حواشی هفته دوم فصل تازه لیگ برتر، مجادله لفظی خداداد عزیزی با تماشاگران سپیدرود در مصاحبه تلفنی با او، گفت وگوی اسکایپی با علیرضا جهانبخش، بررسی داوری های پُر اشتباه، اوضاع نابسمانان مالکیت کلوب سپیدرود، آنالیز عملکرد استقلال و پرسپولیس در دومین مسابقه فصل و … از جمله بخش های این برنامه بود که مشروح این اتفاقات را در زیر می خوانید:

* نظرسنجی

گزارش برنامه نود(96.05.15) با جهانبخش و خداداد

«موفق ترین تیم در نقل و انتقال؟»؛ پرسش امشب برنامه نود است که مخاطبان آن می توانند با ارسال یکی از گزینه های «استقلال تهران»، «پرسپولیس»، «تراکتورسازی»، «ذوب آهن» و «سپاهان» نظر خود را ارسال کنند.

پیکان ۳-۰ سایپا

نکات بازی:

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته علاوه بر بررسی بازی‌های لیگ، گفت‌وگوهایی با خداداد عزیزی و علیرضا جهانبخش داشت.

گل اول پیکان ششصدمین گلی بود که سایپا در لیگ برتر دریافت می کرد.

محمد قاضی با پیراهن هشتمین تیم در لیگ برتر موفق به گلزنی شد.

پیروزی جلالی برابر سایپا بعد از پنج سال.

سنگین ترین شکست سایپا برابر پیکان.

علی دایی آخر بازی اعتراض شدیدی به اوضاع سالن کنفرانس استادیوم شهر قدس انجام داد.

گزارش برنامه نود(96.05.15) با جهانبخش و خداداد

نساجی ۱-۱ تراکتورسازی

نکات بازی:

استوکس پانزدهمین گلزن خارجی تیم تراکتورسازی است.

اولین گل نساجی در تاریخ لیگ برتر به وسیله نظری به ثمر رسید.

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته علاوه بر بررسی بازی‌های لیگ، گفت‌وگوهایی با خداداد عزیزی و علیرضا جهانبخش داشت.

بیستمین گل محمدمهدی نظری در تاریخ لیگ برتر.

تراکتورسازی جهت سومین فصل پیاپی جهت کسب پیروزی در دو بازی اول لیگ برتر ناکام ماند.

گزارش برنامه نود(96.05.15) با جهانبخش و خداداد

*در ادامه کلیپی از کلوب های محمد قاضی و بعضی از گل های زیبایش پخش شد. وی در کلوب های فولاد، ذوب آهن، پرسپولیس، استقلال، صبای قم، نفت تهران، پدیده مشهد و حالا پیکان پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی کرده است.

*ترین های هفته دوم:

حرکات تکنیکی:

محمدرضا حسینی ،امیرحسین کریمی ،اسماعیل فرهادی ،محمد نوری ،روح الله باقری ،فراز امامعلی ،محمد ستاری ،وحید نامداری ،میلاد زکی پور ،حسین پورامینی ،آرمان رمضانی ،وحید خشتان

تیر دروازه:

بشار رسن (پرسپولیس-فولاد)

مصدومیت هفته:

رضا حبیب زاده (استقلال-ذوب آهن)

کار تیمی:

پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران برابر فولاد خوزستان

خشونت:

میلاد خدایی (نفت مسجدسلیمان- پارس جنوبی جم)

موقعیت از دست رفته:

رضا خالقی فر (صنعت نفت آبادان- گسترش فولاد)

پاس گل:

روح الله باقری (استقلال-ذوب آهن)

مهار برتر:

رشید مظاهری (استقلال-ذوب آهن)

گل برتر:

ساسان انصاری (سپیدرود-سپاهان)

*در ادامه کلیپی از برنامه نوستالوژیک نود پخش شد که بازی پرسپولیس و سایپا را در روز ۱۵ مرداد ۱۳۷۹ را تحت پوشش خود قرار داده بود.

استقلال ۲-۲ ذوب آهن

نکات بازی:

نخستین دبل وریا در استقلال تهران

اولین امتیاز شفر در فولادشهر

کنفرانس مربیان:

شفر:هر دو تیم موقعیت فراوان داشتند و شاید بازی می توانست پنج پنج مساوی تمام شود. ولی از این نتیجه خوشحال نیستم و در ضمن داور گل سالم ما را آفساید اعلام کرد.

نمازی:در نیمه اول بازی خوب و منطقی ارائه کردیم و توانستیم گل بزنیم. ولی در نیمه دوم بر اثر غلط های فردی برتری خود را از دست دادیم و بازی مساوی شد.

* کارشناسی داوری

– پیکان و سایپا

بعد از پاس در عرض ترابی، مدافع پیکان عمدا توپ را در لحظه آخر با دست زد و باید یک پنالتی به سود سایپا اعلام می شد.

شاه علی دوست با استوک اشتباه نکرد و برخورد او با بازیکن پیکان جدی نبود که به همین علت کارت زرد در این صحنه کفایت می کرد.

اخطار به مهدی ترابی به علت تمارض در محوطه جریمه پیکان درست بود.

– تراکتورسازی و نساجی مازندران

استوکس، مهاجم تراکتورسازی قبل از رسیدن به مدافع نساجی خود را روی زمین انداخت و به علت شبیه سازی باید کارت زرد می گرفت که این اتفاق رخ نداد.

دو مدافع تراکتورسازی روی میری مرتکب اشتباه شدند و شماره 3 تیم تراکتور به علت گرفتن مهاجم نساجی باید اخراج می شد و باید داور در این صحنه پنالتی اعلام می کرد.

امید سینگ به علت شبیه سازی در تقابل با طیبی باید کارت زرد دریافت می کرد.

– ذوب آهن و استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران

در وقت گل ذوب آهن، وریا غفوری خطای شدید با وجود اینکه نمی بینید، روی رضا حبیب زاده مرتکب خطای شد و طبق قانون باید کارت قرمز می گرفت؛ البته اعلام گل و آوانتاژ در این صحنه درست بود.

علی نژادیان، کمک داور اول جای گیری اشتباهی داشت و به علت زاویه دید بد، به اشتباه آفساید مهاجم استقلال که در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود را اعلام کرد.

بوحمدان، هافبک ذوب آهن به علت ضربه با دست به صورت بازیکن استقلال باید کارت زرد می گرفت.

محمدزاده به علت اشتباه روی باقری و گرفتن موقعیت گل استقلال به درستی کارت زرد دوم را دریافت کرد.

خطای دانشگر روی بازیکن ذوب آهن که آوانتاژ اعلام شد، گرفتن موقعیت حمله ذوبی ها بود و مدافع استقلال باید کارت زرد دوم خود را در این صحنه دریافت می کرد.

کمک داور اول مسابقه جهت دومین بار به اشتباه آفساید مهاجم استقلال را گرفت.

خطای دانشگر که منجر به دریافت کارت زرد دوم او شد، حمله موثر تیم ذوب نبود و داور نباید اخطار دوم را نشان می داد.

* به مناسبت خداحافظی وحید طالبلو، دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال ویدئو قشنگی راجع به دوران معرفی او به فوتبال، درخشش در استقلال و تیم ملی و وقت جدایی او از آبی پوشان پخش شد؛ او در خبر ویدئویی ضبط شده است نیز عنوان کرد: «دوست دارم از این وقت جهت تقدیر از دوستان و کسانی که جهت من زحمت کشیدند، استفاده کنم؛ بسیار تصمیم مشکل بود ولی من یک اصولی دارم که هر لحظه به آن پایبند بودم؛ دوست نداشتم به هر قیمتی فوتبالم را ادامه دهم؛ سخت ترین تصمیمم را گرفتم ولی امیدوار هستم از تجربه بزرگان که به ارث بردم، از آنها به زودی جهت جوانان استفاده کنم؛ به امید ایرانی سربلند، پاینده و پیروز باشید.»

* به مناسبت دیدار هفته سوم استقلال و تراکتورسازی، کلیپی از دیدارهای جالب این دو تیم طی سالیان اخیر و حواشی زیادی که از زمین تا سکوها در آن به وجود آمده بود، پخش شد.

* سپیدرود 1 سپاهان 6

نکات بازی

سجاد شهباززاده بعد از 817 روز موفق به گلزنی در لیگ برتر شد.

سنگین ترین شکست سپیدرود در تاریخ لیگ برتر.

بدترین باخت فصل جهت سپیدرود.

سپاهان جهت نخستین بار در بازی های خارج از منزل موفق به زدن 6 گل شد.

رکورد 100 درصد پیروزی امیر قلعه نویی برابر خداداد عزیزی.

خداداد عزیزی 10 بازی بدون برد در لیگ برتر.

* ویدئویی از حواشی عجیب بازی سپیدرود و سپاهان که اعتراض های خداداد عزیزی به داوری، شعار تماشاگران علیه او و تصویر العمل این سرمربی به هواداران و بیانات امیر قلعه نویی در تمجید از خداداد پخش شد.

* عزیزی: یک جایی صبر آدم تمام می شود

خداداد عزیزی، سرمربی سپیدرود رشت در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود راجع به انتقاد تماشاگران این تیم علیه او اظهار کرد: این نظر مردم هست؛ طرف حساب من همه مردم رشت هستند، نه یه تعداد تماشاگرنما که از دقیقه 20 فحاشی می کنند؛ حمایت از علی کریمی یا حیا کن، رها کن گفتن عده ای مشکلی ندارد ولی اینکه به خانواده ام توهین کنند را نمی توانم بپذیرم.

او ادامه داد: شما(تماشاگران سپیدرود) توهین کردید که من جواب دادم؛ من در رشت مردم را می بینم که بخاطر آن سابقه ملی به من احترام می گذارند و من هم تا کمر جهت آنها خم می شوم و در تمام کشور عزیزمان ایران این ارتباط دوستانه وجود دارد؛ اصلا این کار وظیفه من است.

عزیزی اضافه کرد: آن تعداد تماشاگرنما که به من، خانواده و ناموس من توهین کردند، اگر باز هم این کار را انجام دهند، دوباره جواب ارزش را می دهم؛ کسی می پذیرد که خودش یک جایی بایستد و به ناموس و خواهر و مادر او توهین کنند؟؛ امیدوار هستم این اتفاق جهت کسی نیافتد که از دقیقه 20 بازی به مدت 60 دقیقه علیه او فحاشی کنند؛ آن هم در نخستین مسابقه داخل خانه.

سرمربی سپیدرود با اشاره به نتیجه های فصل گذشته این تیم کرد: سپیدرود پنج بازی اول فصل قبل را باخت و سال گذشته در زیاد بازی های خارج از منزل شکست خورد ولی حالا در نخستین میزبانی فصل فحاشی می کنند و شعار سر می دهند.

او یادآور شد: این نظر بعضی تماشاگران است که می گویند خداداد عزیزی یا علی کریمی ولی مدیران کلوب راجع به این قضیه تصمیم می گیرند.

عزیزی عنوان کرد: اگر توهینی در استادیوم داشتم، به آنهایی بود که به من توهین کردند و به هیچ شخصی خارج از ورزشگاه توهین نکردم؛ اگر کسی توهین کند، من هم توهین می کنم؛ کجای فوتبال هنوز پنج دقیقه از مسابقه نگذشته فحاشی می کنند؟

او یادآور شد: دو هفته قبل از شروع لیگ تیم را تحویل ما دادند و به همین علت بازیکنان آماده نیستند؛ امیدوار هستم این مسئله هرچه سریعتر برطرف شود.

سرمربی سپیدرود ابراز کرد: طرفداران سپیدرود 50 سال است با این تیم زندگی کردند و من هم تلاش می کنم نتیجه خوبی بگیریم؛ اگر یک عده فکر می کنند با شعار دادن من میدان را ترک می کنم، بدانند تا روزی که مسؤولان کلوب بگویند من کارم را ادامه می دهم؛ عذرخواهی می کنم که این حرف را می زنم ولی نه به عده ای روی سکوها پول می دهم و با اینطور کارها را انجام داده ام.

عزیزی راجع به تشویق علی کریمی از سوی تماشاگران سپیدرود گفت: با کسی تعارف ندارم ولی تماشاگران از دقیقه 12 علی کریمی را تشویق کردند که البته حق هم دارند؛ پارسال هم هنگامی که علی کریمی بود، علی دایی را تشویق می کردند؛ گفتن «حیا کن، رها کن» را هم حق آنها می دانم ولی از دقیقه 35-30 به خانواده ام توهین کردند که دیگر این کار را نمی توان توجیه کرد.

او درمورد اوضاع مالکیت سپیدرود اظهار کرد: زمانی که من با این مجموعه قرارداد بستم، مالک کلوب آقای نوین بود که قرارداد او را هم دیدم ولی بعد یک نفر دیگر هم پیدا شد.

خداداد در خصوص اخراج حسین کعبی از تیم سپیدرود ابراز کرد: علت انجام این کار پرسشها فنی بود و به همین خاطر ایشان در اختیار کلوب قرار داده شد و از مجموعه ما جدا شد ولی اگر مردها دوست دارند بگویند عاشق این تیم هستند و بخاطر هواداران اخراج شدیم، بدانید که به این دلایل چنین اتفاقی رخ نداده و فقط پرسشها فنی بوده است.

سرمربی سپیدرود تصریح کرد: اگر می خواستم بخاطر احترام به هواداران بازیکنی را اخراج کنم باید حسین ابراهیمی، رضا مهدوی و … را هم اخراج می کردم؛ حسین کعبی بخاطر پرسشها فنی اخراج شد.

خداداد خطاب به فردوسی پور گفت: شما که آستانه تحمل بالایی برابر فحاشی ها دارد، کلاسی هم جهت ما بگذارید تا مثل شما شویم!

او راجع به جدایی محسن کشور عزیزمان ایران نژاد گفت: کشور عزیزمان ایران نژاد با کلوب صحبت کرد و به علت یک سری پرسشها خواست تا از ما جدا شود ولی او را اخراج نکردیم؛ زمانی که من به سپیدرود رفتم، قرارداد هشت نفر با این کلوب ثبت شده است بود که یکی از آنها حسین کعبی بود.

خداداد عزیزی عنوان کرد: من با دنیزلی کار کردم که بعد از پنج هفته بازیکن را اخراج کرد؛ من چنین جسارتی نمی کنم که کعبی خطایی کرده است چون شیطنتی از او ندیدیم و فقط از نظر فنی در اختیار کلوب گذاشتیم تا بازیکن تازه بگیریم؛ ما گفتیم آقای کعبی نمی تواند از نظر فنی به ما کمک کند.

* به علت پیروزی 6 بر یک سپاهان در رشت برابر سپیدرود، کلیپی از عالی ترین بردهای خارج از منزل تاریخ لیگ برتر پخش شد.

* جهانبخش: آلکمار با انتقال من رکورد شکست

علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی برایتون انگلیس در گفت وگوی اسکایپی با برنامه نود راجع به روند سریع مطرح شدن او در فوتبال اظهار کرد: با افتخار می گویم هر لحظه نشانه داشتم و از بچگی و هنگامی که در داماش بازی می کردم، دوست داشتم قدم های بزرگی بردارم و هدفم را دنبال کنم؛ یکی از اهدافم رسیدن به اروپا بود که در سن خوب به فوتبال این قاره رفتم.

او ادامه داد: مشورت هایی که گرفتم موجب رفتنم به فوتبال هلند شد و با وجود اینکه پیشنهادهای دیگری داشتم، قدم خوبی برداشتم؛ از رفتن به هلند خیلی خوشحال هستم که دو سال خوب در نایمخن داشتم و می دانستم بعد از دو سال نیز باید از این تیم جدا شوم و مسیر بعدی مهم است که همان مقطع با کلوب برایتون مذاکره ای انجام دادم ولی تصمیم گرفتم به آلکمار بروم که سه سال خوب در این تیم داشتم؛ آلکمار به عالی ترین شکل جهت من تمام شد و دوست داشتم از فوتبال هلند بیرون بروم و قدم بهتری بردارم.

جهانبخش عنوان کرد: شاید کلیشه ای باشد ولی دوست داشتم آرام آرام قدم بردارم و به برایتون بروم؛ پروسه انتقالم بزرگ بود و کلوب آلکمار شرایط مشکل جهت ترانسفر من گذاشت که همین عنوان موجب انتقال دیرهنگام من شد؛ آلکمار می خواست دریافتی خوبی از ترانسفر من داشته باشد که همین اتفاق افتاد و رکورد نقل و انتقال این کلوب شکست و آنها درآمدزایی کردند.

ستاره ایرانی برایتون عنوان کرد: شاید داشتن شرایط آرمانی جهت شروع بازی ها سخت باشد ولی تلاش می کنم به شرایط مطلوبی تا وقت بازی ها برسم.

جهانبخش در خصوص حضور در دو دیدار تدارکاتی برایتون ابراز کرد: بازی با نیس در فرانسه، نخستین مسابقه من جهت برایتون بود که بعد از چهار، پنج روز تمرین مربی از من خواست به میدان بروم؛ بخاطر همین بازی اول جهت من سخت بود و آمادگی کامل را نداشتم که به من گفتند انتظارات از من بالاست.

او تصریح کرد: بازی با نانت فرانسه در استادیوم خانگی خودمان بود که فرصتی شد هواداران مان را ببینم و بازی کنم.

مهاجم ایرانی برایتون راجع به شرایطی که باید جهت بازی در هفته اول لیگ برتر انگلیس پیدا کند، گفت: هر لحظه هماهنگی با محیط تازه وقت می برد ولی مسابقه از اول فوتبالم بوده و هیچ جایی به آدم قول نمی دهند شرایط خوبی دارید، ولی تمام تلاشم را انجام می دهم به شرایط فیزیکی و بدنی خوبی برسم.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برابر واتفورد در ترکیب است یا خیر، اظهار کرد: نمی شود آینده نگری کردم که فیکس هستم یا نه ولی تمرینات خوبی طی روزهای اخیر داشتم و کارم را جدی انجام می دهم.

این ستاره ایرانی راجع به حضور بیسوما در برایتون ابراز کرد: او بازیکن خوبی است که از لیگ فرانسه آمده هست؛ جهت انتقال او هم کلوب برایتون پول سنگینی داد که در پست هافبک وسط بازی می کند؛ پروپر هلندی هم در تیم ما است ولی کلوب می خواهد قدم رو به جلوتری بردارد و جزو ده تیم برتر لیگ انگلیس قرار بگیرد.

جهانبخش یادآور شد: هر لحظه حمایت ایرانیان از بنده بوده و در کلوب های قبلی و حالا در برایتون جهت مسؤولان کلوب ها جالب است که مردم کشور عزیزمان ایران به اندازه زیادی پیگیر فوتبال ما هستند که این پرسشها جهت ما دلگرمی است و انگیزه زیادی می دهند که از تمام آنها تقدیر می کنم.

او راجع به عدم رفتن لستر سیتی و پیوستن به برایتون گفت: از شرایط حضورم در برایتون رضایت دارم که این تیم را گزینش کردم؛ تلاش کردم نسبت به علاقه کلوب با آنها صحبت کنم؛ سه سال پیش برایتون پیگیر انتقالم بود ولی در نهایت تصمیم گرفتم به آلکمار بروم؛ اینکه کلوب برایتون سه سال قبل به دنبال افزایش به لیگ برتر بود و به آن رسید، اتفاق جالبی جهت من محسوب می شد که در گزینش این تیم تاثیر گذاشت.

جهانبخش تاکید کرد: سرمربی برایتون در یکی، دو سال اخیر بازی های من را پیگیری می کرد ولی در لستر سیتی، مدیر کلوب علاقه مند به انتقالم بود؛ پیشنهاد لستر سیتی خیلی بهتر از برایتون بود ولی آن خواستن و تلاش برایتون جهت انتقال من خیلی قابل احترام بود/

او اضافه کرد: لستر سیتی به علت بزرگ بودن کلوب اش، شاید خواستن واقعی را به من نشان نداد و من هم با مشورت هایی که از پدر و مادرم، مدیر برنامه ام، کارلوس کی روش و … گرفتم به برایتون رفتم؛ شاید انتقالم به تیم بزرگ سریع اتفاق نیافتاد، ولی آهسته بود و امیدوار هستم پیوسته باشد.

مهاجم ایرانی برایتون عنوان کرد: بازی راحت در لیگ انگلیس وجود ندارد و در هفت هفته اول دو بازی سخت در منزل و دو مسابقه سخت بیرون از منزل داریم؛ از یک نظر هم خوب است که در همین ابتدای فصل که آنها شکل درستی نگرفتند، با آنها مسابقه داریم ولی در انگلیس شرایطی وجود دارد که هر تیم امکان برد تیم دیگری را دارد.

جهانبخش ابراز کرد: قدمی که برداشتم، دوست داشتم قدم رو به جلویی جهت من باشد و به فوتبالم کمک کند؛ دوست داشتم ورودم به لیگی مثل انگلیس، در شرایط خوبی صورت بگیرد.

او راجع به حضور بازیکنان ایرانی در اروپا گفت: امیدوار هستم عملکرد خوبی داشته باشم و از طرف دیگر فرزند های زیادی از کشور عزیزمان ایران به فوتبال اروپا بیایند؛ تمام تلاشم را می کنم تا فصل خوبی در انگلیس داشته باشم؛ امیدوار هستم مردم کشور عزیزمان ایران هم من را دعا کنند.

* آنالیزی از بازی تیم های ذوب آهن و استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران پخش شد.

* آنالیزی از بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر و عملکرد درخشان سرخ پوشان و به خاص نمایش خوب خط هجومی این تیم پخش شد.

* گزارشی از عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور عزیزمان ایران طی یک هفته اخیر پخش شد.

* پارس جنوبی جم 2 نفت مسجدسلیمان صفر

نکته بازی: نفت مسجدسلیمان، تنها تیم بدون گل زده لیگ هجدهم.

– کنفرانس مربیان

عبدالله ویسی: در تمام نقاط زمین، تیم پارس جنوبی جم از ما بهتر بود و توانستند از موقعیت های خود استفاده کنند و برنده شوند.

مهدی تارتار: فرزند های ما روی شکم سیری بازی کردند و موقعیت های زیادی از دست دادیم؛ نیم فصل دوم اینطور نیست که چنین موقعیت هایی به دست بیاوریم و از دست بدهیم.

* استقلال خوزستان 1 پدیده مشهد 2

نکته بازی: نخستین شکست استقلال خوزستان برابر پدیده در تاریخ لیگ برتر.

– کنفرانس مربیان

یحیی گل محمدی: نیمه اول بازی خوبی انجام ندادیم، گل خوردیم، اخراجی دادیم و موقعیت خاصی ترتیب ندادیم ولی در نیمه دوم نمایش خوبی داشتیم، حملات زیادی ایجاد کردیم و با زدن دو گل کار خوب تیم تکمیل شد.

محسن یزدی: اگر دقت مهاجمان تیم ما زیاد بود می توانستیم گل های بیشتری بزنیم؛ عدم آمادگی بدنی بازیکنان، مسئله مهم ما در نیمه دوم بود.

* صنعت نفت آبادان 1 گسترش فولاد 1

نکات بازی

فیروز کریمی 11 بازی و تنها یک برد برابر مربیان خارجی.

گسترش فولاد بدون شکست برابر صنعت نفت.

– کنفرانس مربیان

فیروز کریمی: اگر بخواهیم واقع بینانه نگاه کنیم، هر دو تیم حملات زیادی داشتند و تساوی نتیجه عادلانه ای بود.

سرجیو: گرفتن یک امتیاز، بهتر از شکست بود ولی استحقاق بیشتری داشتیم.

* کارشناسی داوری

سپیدرود و سپاهان

توپ به دست پورقاز خورد ولی پنالتی نبود چون او دست خود را کشیده بود.

توپی که منجر به گل اول سپاهان شد، قبل از آن در میانه زمین اشتباه روی بازیکن سپیدرود رخ داده بود.

روی صحنه گل چهارم سپاهان، مشخص نبود که مهرداد محمدی در آفساید است یا نه.

دروازه بان سپیدرود به علت زدن توپ با دست بیرون از محوطه جریمه در دقایق ابتدایی نیمه دوم، باید کارت قرمز می گرفت.

خطای پنالتی جهت سپیدرود به درستی اعلام شد چون مدافع سپاهان دست مهاجم سپیدرود را کشید.

در دقیقه 82 خطای مدافع سپاهان روی مهدوی، هافبک سپیدرود باید اعلام می شد.

* اصفهانیان: داوران با سفر هوایی به محل بازی ها می روند

فریدون اصفهانیان، مدیر کمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: عملکرد داوران در هفته اول مطلوب بود ولی اشتباهاتی داشتند که برنامه ای در رابطه با تنبیه های انضباطی داشتیم.

او راجع به عنوان سفر زمینی داوران به مسابقه های لیگ برتری عنوان کرد: هنگامی که با آقای تاج صحبت کردیم، گفتند اصلا اینطور نیست و داوران با هواپیما به محل بازی ها می روند.

اصفهانیان راجع به علت سفر زمینی تیم داوری بازی ذوب آهن و استقلال به اصفهان گفت: آنها به علت اینکه در همدان بودند، باید به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آمدند و بعد با پرواز پایتخت کشور عزیزمان ایران به اصفهان می رفتند که به همین علت خودشان اعلام کردند با ماشین از اصفهان به اصفهان می رویم.

* اوضاع آشفته مالکیت کلوب سپیدرود رشت سوژه گزارش برنامه نود بود که در کلیپی به این عنوان پرداخته شد و گفت وگوهایی ضبط شده است با الماس خاله مدیر هیأت فوتبال استان گیلان، تن زاده مالک سابق کلوب سپیدرود و … انجام گرفته بود.

* کارشناسی داوری

– پرسپولیس و فولاد خوزستان

اخطار دوم به سینا مریدی و اخراج او به درستی داده شد.

علی علیپور در محوطه جریمه فولاد تمارض کرد و باید کارت زرد می گرفت.

– پارس جنوبی جم و نفت مسجدسلیمان

خدایی اصل، مدافع چپ نفت به علت خطای شدید روی بازیکن پارس جنوبی باید اخراج می شد.

استقلال خوزستان و گسترش فولاد

نمی توان تشخیص داد قنبری، بازیکن پدیده خطایی مرتکب شده است و آیا اخطار دوم به او درست بوده یا خیر.

بازیکن پدیده به علت اینکه بدون توپ مدافع استقلال خوزستان را زد، باید اخراج می شد که داور اشتباه هم تشخیص نداد.

کارت زرد دوم به بازیکن استقلال خوزستان و اخراج او به درستی انجام شد.

کمک داور در اعلام آفساید مهاجم استقلال خوزستان که در موقعیت تک به تک بود، اشتباه کرد.

اخطار به بازیکن استقلال خوزستان به علت تکل در میانه زمین درست بود.

* نتیجه نظرسنجی

بیش از یک میلیون و 520 هزار نفر در نظرسنجی این هفته برنامه نود شرکت کردند که 5/43 درصد از آنها اعتقاد داشتند پرسپولیس موفق ترین تیم در نقل و انتقالات بوده است.

برنامه نود این هفته ساعت 02:32 بامداد روز سه شنبه، شانزدهم مردادماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکن | برنامه | استقلال | استقلال | برایتون | ایرانیان | بازیکنان | خداداد عزیزی | استقلال تهران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs