عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

تصویر | قدم زدن روی ابرها در تصویر روز نشنال جئوگرافیک

تصویر روز نشنال جئوگرافیک به یکی از باغ های سنگاپور تخصیص داده شده است یافته هست. در این جنگل های مصنوعی که جنگل ابر نام دارند گیاه های از هر ارتف..

ادامه مطلب

تصویر العمل ابطحی به توجه اصول‌گرایان به تتلو

سیدمحمدعلی ابطحی اعتقاد است پذیرش توبه تتلو از عالی ترین کارهاست ولی وظیفه هنرمندانی که از آن گناهان نکرده‌اند تا توبه کنند چیست؟ تصویر العمل ا..

ادامه مطلب

اولویت دولت در ۴ سال پیش‌رو تولید، اشتغال و وحدت در کشور خواهد بود / رحمانی‌فضلی

وزیر کشور با اشاره به اینکه ملت کشور عزیزمان ایران یک بار دیگر مانور قدرت را با حضور در انتخابات 29 اردیبهشت نشان داد گفت: اولویت دولت در ۴ سال پیش ‌رو..

ادامه مطلب

داور فینال المپیک، دربی سرخابی‌ها در آلمان را سوت می‌زند

به گزارش خبرآنلاین؛ قضاوت دربی 85 به علیرضا فغانی پیشنهاد شده است ولی ممکن است او آن را نپذیرد. قرار است 31 تیرماه در شهر بیله فلد آلمان تیم های پرسپو..

ادامه مطلب

از دیدار پسرم با وکیل روس مطلع نبودم / ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی در مصاحبه با خبرگزراری رویترز اعلام کرد که از دیدار سال گذشته پسرش با وکیل روسی تا چند روز پیش مطلع ..

ادامه مطلب

احتمال کسر امتیاز از پرسپولیس بسیار ضعیف است

مدیر روابط بین الملل کلوب پرسپولیس احتمال کسر امتیاز از این تیم را بابت بدهی به ژوزه مانوئل بسیار ضعیف دانست و گفت: فکر می کنم به زودی حکم قطعی این پرون..

ادامه مطلب

اخراج 30 دیپلمات آمریکایی از روسیه

روسیه اعلام کرد که مسکو در پاسخ به اقدام دسامبر سال 2016 باراک اوباما مدیر جمهوری سابق آمریکا در اخراج 35 دیپلمات روسی، 30 دیپلمات این کشور را از روسیه ..

ادامه مطلب

ارتباط بین صورت و طبقه اجتماعی افراد

به گزارش ایسنا و به نقل از ساینس، روانشناسان اجتماعی عنوان کردند: با نگاه کردن به صورت فرد می توان تشخیص داد که وی ثروتمند است یا خیر. ارتباط بی..

ادامه مطلب

حبس، مجازات مادر و پسری که پدر خانواده را کشتند

زن جوان و پسرش که متهم هستند پدر خانواده را به خاطر خیانت به قتل رسانده‌اند، به حبس محکوم شدند.  حبس، مجازات مادر و پسری که پدر خانواده ..

ادامه مطلب

بازگشت کاسپاروف به شطرنج بعد از ۱۲ سال

روزنامه دیلی تلگراف انگلیس از بازگشت کاسپاروف به دنیای شطرنج بعد از ۱۲ سال خبر داد. بازگشت کاسپاروف به شطرنج بعد از ۱۲ سال عبارات مهم : ..

ادامه مطلب