عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

استناد نتانیاهو به یک سکه جعلی مورد تمسخر رسانه‌ها قرار داده شد

نخست وزیر اسرائیل با قرار دادن تصویر یک سکه بر روی صفحه فیس‌بوک خود، گفت ارتباط عمیقی بین مردم اسرائیل و قدس وجود دارد؛ سکه‌ای که بلافاصله معلوم شد تنها ۱۵..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

مانده بدهی‌ بانک مرکزی به نظام بانکی خط اعتباری شد

رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق پایتخت کشور عزیزمان ایران از اتخاذ سیاست جدیدی از سوی بانک مرکزی خبر داد که به گفته وی، اتفاق خوبی در نظام پولی و م..

ادامه مطلب

تصاویر ، کویر اسرارآمیزی که آزمایشگاه سلاح‌های شیمیایی آمریکاست

در وسط کویر ایالت یوتا در جنوب غربی آمریکا آزمایشگاهی ۸۰۰ هزار هکتاری متعلق به ارتش آمریکا واقع شده است است که در آن سلاح‌های شیمیایی و بیولوژیکی آزمای..

ادامه مطلب

داعش مسوولیت حمله به نیروهای عراقی در کربلا را پذیرفت

گروه تروریستی داعش در بیانیه‌ای مسوولیت حمله به نیروهای عراقی در نزدیکی کربلا را که یک کشته بر جای گذاشت، بر عهده گرفت. داعش مسوولیت حمله..

ادامه مطلب

اسيد مورد نظر در دسترس است

شب است و دختری جوان در کوچه منتهی به منزل اش در حرکت هست. از پشت سر، صدای موتور سیکلت به گوش می رسد. دختر کیفش را به سینه می فشارد و خود را کنار می کش..

ادامه مطلب

دست از خط‌بازی‌ها برداریم/ دولت با مردم صریح باشد ، لاریجانی

رییس مجلس با اشاره به اینکه با توجه به پیچیدگی مسایل اقتصادی باید فضا را واقعی‌تر کرد، گفت: تلاش کنیم سال‌های آینده دست از خط بازی برداشته و از همه ..

ادامه مطلب

نامه رییس‌جمهور قبرس جهت روحانی

نامه رییس‌جمهور قبرس جهت روحانیرئیس مجلس ملی قبرس با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.  نامه رییس جمهور قبرس جهت روحانی عبارات مهم..

ادامه مطلب

مردم گران‌تر نخرند ، حداکثر قیمت پیاز 2200 تومان است

رییس اتحادیه عمده فروشان میادین میوه و تره بار اصفهان، گفت: قیمت پیاز در خرده فروشی باید حداکثر بین دو هزار و 200 تومان و حداقل یک هزار و 300 تومان در..

ادامه مطلب