عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

پیروزی قاطعانه چلسی ، منچستر سیتی با ۵ گل صدر جدول را حفظ کرد

تیم فوتبال منچستر سیتی با پیروزی پرگل برابر کریستال پالاس صدر جدول لیگ برتر انگلیس را حفظ کرد. منچستر سیتی با ۵ گل صدر جدول را حفظ کرد/ پیر..

ادامه مطلب

ترامپ یک کشور تازه آفریقایی ساخت!

سخنرانی روز چهارشنبه ترامپ در اجلاس رهبران آفریقا در نیویورک با یک گاف رییس جمهور جنجالی آمریکا، حاشیه دار شد. ترامپ یک کشور تازه آفریقای..

ادامه مطلب

اگر ترساندن شویم کره‌شمالی را منهدم خواهیم کرد / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در افتتاحیه نشست مجمع عمومی شرکت ملل تصریح کرد: کره‌شمالی جهت توسعه موشک‌های هسته‌ای خود تلاش می‌کند و اگر ما ترساندن شویم کره‌شما..

ادامه مطلب

یک بازیکن پرسپولیس اجازه خروج از فرودگاه امارات را پیدا نکرد!

هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر مشکلی که در روادیدش وجود داشت نتوانست از فرودگاه خارج شود. یک بازیکن پرسپولیس اجازه خروج از فرودگاه امارات را ..

ادامه مطلب

نرخ سود در همه بازارها

در‌حالی‌که از ابتدای هفته جهت سپرده‌های بانکی سقف قیمت سود تعیین شده است هست، بررسی قیمت سود در سایر بازارها نشان می‌دهد که تنوع زیادی در این متغیر وجود دا..

ادامه مطلب

پس از لغو کنسرت‌های موسیقی در استان‌ها نوبت به تئاتر رسیده است

کارگردان نمایش «اگه بمیری» که قرار بود در تماشاخانه شخصی «هامون» در شهر رشت اجرا شود اعلام کرد که اداره کل ارشاد استان گیلان با بستن راه های تعامل و گفتگ..

ادامه مطلب

داعش تا اکتبر در سوریه شکست می خورد / دیمیستورا

فرستاده خاص شرکت ملل متحد در امور سوریه اعلام کرد اعضای باقی مانده داعش در سوریه احتمالا تا آخر ماه اکتبر شکست خواهند خورد. دیمیستورا: داعش تا اکتبر ..

ادامه مطلب