عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

دوترته آماده استعفاست

نشریه خبری استریتز تایمز امروز (چهارشنبه) به نقل از یک مقام گزارش داد، رئیس‌جمهوری مجموعه جزایر فیلیپین جهت دور دوم در انتخابات نامزد نخواهد شد و آماد..

ادامه مطلب

قطعنامه آتش‌بس سوریه در شورای امنیت تصویب شد

شورای امنیت شرکت ملل متحد قطعنامه‌ای جهت اعمال آتش‌بس 30 روزه در سوریه و ایجاد دسترسی بشردوستانه به مناطق تحت محاصره تصویب کرد؛ با فشار روسیه، گروه‌های ترو..

ادامه مطلب

حضور خانواده های جانباختگان اتفاق سقوط هواپیما در منطقه سی سخت

به گزارش مهر، جمعی از خانواده های جانباختگان اتفاق سقوط هواپیما در منطقه سی سخت یاسوج حضور یافتند. پیکرهای جانباختگان اتفاق سقوط هواپیما به این مکان انتقال..

ادامه مطلب

ارتباط ضربه به سر و زوال عقل در سنین بالاتر

یافته های تازه مطالعاتی نشان می دهد ضربه جدی به سر ممکن است خطر زوال عقل را در دهه های بعد عمر زیاد کردن دهد. ارتباط ضربه به سر و زوال عقل در ..

ادامه مطلب

اساسنامه فدراسیون فوتبال کی به تصویب فیفا رسیده است؟ / علی کریمی

علی کریمی در تازه ترین انتقادش از فدراسیون فوتبال صفحه ی اول اساسنامه را باگذاری کرده است و پرسیده است این اساسنامه کی به تصویب فیفا رسیده است. ..

ادامه مطلب

تيتر روزنامه هاي سه شنبه 24 بهمن 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.  روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي سه شنب..

ادامه مطلب

از عملکرد تیم جوانان استقلال غافلگیر شدم / شفر

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر بعد از پیروزی ۴ بر دو تیم بزرگسالان استقلال برابر جوانان استقلال، خطاب به بازیکنان تیم حریف گفت: از عملکرد شما در این دیدار ..

ادامه مطلب

انتقاد نوبخت از زیاد کردن پلکانی مالیات اعضای هیات علمی و قضات

سخنگوی دولت منشتر شدن مطلبی در توئیتر، از تصمیم مجلس جهت زیاد کردن پلکانی مالیات اعضای هیات علمی و قضات انتقاد کرد. انتقاد نوبخت از زیاد کردن پلکا..

ادامه مطلب

منشی شرکت راز قتل مدیر را فاش کرد

دو مرد که متهم هستند مدیر یک شرکت حقوقی را به خاطر بدهی 800 میلیون تومانی‌شان کشته‌اند، دیروز در دادگاه انگشت اتهام را به سوی یکدیگر نشانه رفتند. من..

ادامه مطلب