عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

پرداخت ۳۶۰۰ میلیارد تومان بابت سود سهام عدالت طی ۱۰ سال

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان اعلام کرد که این شرکت از سال ۱۳۸۵ تا کنون ۳۶۰۰ میلیارد تومان بابت سود سهام عدالت به شرکت شخصی سازی پرداخت کرده هست. او همچ..

ادامه مطلب

سکه ۲۰ هزار تومان گران شد ، دلار از ۴۱۰۰ تومان گذشت

سکه تمام طرح تازه در بازار امروز – دوشنبه – به مسیر صعودی خود ادامه داد و با زیاد کردن ۲۰ هزار تومانی به یک میلیون و ۳۷۵ هزار تومان رسید. از س..

ادامه مطلب

بازی خطرناک در بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران

شاخص کل بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران روز گذشته با رشد ۶۱ واحدی مواجه شد و در ارتفاع ۸۷ هزار و ۴۷۷ واحدی قرار گرفت. شاخص سهام با قرار گرفتن در این سطح ب..

ادامه مطلب

نرخ سود در همه بازارها

در‌حالی‌که از ابتدای هفته جهت سپرده‌های بانکی سقف قیمت سود تعیین شده است هست، بررسی قیمت سود در سایر بازارها نشان می‌دهد که تنوع زیادی در این متغیر وجود دا..

ادامه مطلب

مانده بدهی‌ بانک مرکزی به نظام بانکی خط اعتباری شد

رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق پایتخت کشور عزیزمان ایران از اتخاذ سیاست جدیدی از سوی بانک مرکزی خبر داد که به گفته وی، اتفاق خوبی در نظام پولی و م..

ادامه مطلب

مردم گران‌تر نخرند ، حداکثر قیمت پیاز 2200 تومان است

رییس اتحادیه عمده فروشان میادین میوه و تره بار اصفهان، گفت: قیمت پیاز در خرده فروشی باید حداکثر بین دو هزار و 200 تومان و حداقل یک هزار و 300 تومان در..

ادامه مطلب

جدول + پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا

چند سالی است که از سوی یک مؤسسه معتبر بین‌المللی، پردرآمدترین مدیران دنیا معرفی می‌شوند. در این گزارش به پردرآمدترین مدیران تکنولوژی دنیا اشاره شده است است. ..

ادامه مطلب

توصیف کرد؟ ، هیچ&quot، آیا سیف در آمریکا دستاورد برجام را &quot

رئیس کل بانک مرکزی گفت: تعبیر بعضی نامزدها و حامیان آنها به اینکه می‌گویند بعد از اجرای برجام هیچ اتفاقی نیفتاده، حتما نقض غرض است و اهداف سیاسی دارد. ..

ادامه مطلب

جدول + روابط بانکی بین‌المللی کشور عزیزمان ایران بعد از برجام

توافق هسته‌ای و اجرای برجام، بانک‌های خارجی را به کشور عزیزمان ایران بازگرداند. تعداد روابط کارگزاری بانکی از ۴۰ مورد در ۹۲ به ۲۳۴ مورد در سال ۹۵ رسید. ..

ادامه مطلب

ابلاغ دستورالعمل انتقال گواهی اسقاط ماشین

مدیرکل دفتر ریاست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از ابلاغ دستورالعمل انتقال گواهی اسقاط ماشین در جهت تسریع در روند انتقال گواهی‌ها خبر داد. ..

ادامه مطلب