عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

درآمد اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا چقدر است؟

زمانی که کلمه «سلطنتی» را می شنویم، نخستین چیزی که به ذهن مان خطور می کند، ثروت آنهاست. با وجود کاخ هایی که اعضای خانواده سلطنتی در آنها زندگی می کنند، جواه..

ادامه مطلب

واشنگتن &quot/ نقض‌ حقوق بشر است ، سرچشمه&quot، کره‌شمالی

در آستانه دیدار رهبران دو کره و پیش از دیدار رهبر کره‌شمالی با دونالد ترامپ، پیونگ‌یانگ انتقاد واشنگتن از سابقه حقوق بشری خودش را “مضحک” توصیف کرد. ..

ادامه مطلب

حمله به سوریه اعتبار آمریکا را زیر سئوال برد و نتیجه تصویر داشت / واشنگتن پست

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست با تحلیل حملات اخیر ایالات متحده علیه سوریه تاکید کرد، حملات مذکور تنها موجب تضعیف اعتبار واشنگتن شد نه تقویت آن؛ آیا که قدر..

ادامه مطلب

دوران حاکمیت غیرقابل بحث آمریکا سر آمده است / روسیه

نماینده پیشین روسیه در واشنگتن گفت:‌ آمریکایی‌ها عادت نکرده‌اند که با دیگران براساس احترام متقابل واکنش‌ها کنند. روسیه: دوران حاکمیت غیرقابل بحث ..

ادامه مطلب

ترامپ آتش جنگ تجاری جهانی را جرقه زد

هیچ کس نباید اوج‌گیری تنش تجارت جهانی که نتیجه تصمیم دونالد ترامپ جهت وضع تعرفه‌های فولادی به دلایل امنیتی ملی است را کم اهمیت انگارد.  تر..

ادامه مطلب

دوترته آماده استعفاست

نشریه خبری استریتز تایمز امروز (چهارشنبه) به نقل از یک مقام گزارش داد، رئیس‌جمهوری مجموعه جزایر فیلیپین جهت دور دوم در انتخابات نامزد نخواهد شد و آماد..

ادامه مطلب

قطعنامه آتش‌بس سوریه در شورای امنیت تصویب شد

شورای امنیت شرکت ملل متحد قطعنامه‌ای جهت اعمال آتش‌بس 30 روزه در سوریه و ایجاد دسترسی بشردوستانه به مناطق تحت محاصره تصویب کرد؛ با فشار روسیه، گروه‌های ترو..

ادامه مطلب

انگلیس و آمریکا می‌خواستند در همان سال ۱۹۹۱ به عراق حمله کنند , بر اساس اسناد فاش شده

براساس اسنادی که به تازگی از آرشیو اسناد ملی انگلیس منتشر شده، مشخص شده است است که مذاکرات و برنامه‌هایی میان دولت‌های وقت انگلیس و آمریکا راجع به ح..

ادامه مطلب

اسنادی که نیویورک‌تایمز افشا کرد ، جزئیات تقابل جنگنده‌های اف-۱۸ آمریکا با یوفوها در آسمان

روزنامه نیویورک‌تایمز به تازگی در گزارشی جنجالی برنامه‌ای سری وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون) را جهت جستجو و تحقیقات راجع به یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده خبر داده هست ..

ادامه مطلب

درخواست بازمانده بمباران اتمی هیروشیما از آمریکا و کره شمالی جهت مذاکره و پرهیز از جنگ هسته‌ای

یک بازمانده بمباران اتمی هیروشیما از مقامات آمریکا و کره شمالی خواست تا جهت پرهیز از یک جنگ هسته‌ای با یکدیگر مذاکره کنند. درخواست بازمان..

ادامه مطلب