عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

ترامپ آتش جنگ تجاری جهانی را جرقه زد

هیچ کس نباید اوج‌گیری تنش تجارت جهانی که نتیجه تصمیم دونالد ترامپ جهت وضع تعرفه‌های فولادی به دلایل امنیتی ملی است را کم اهمیت انگارد.  تر..

ادامه مطلب

دوترته آماده استعفاست

نشریه خبری استریتز تایمز امروز (چهارشنبه) به نقل از یک مقام گزارش داد، رئیس‌جمهوری مجموعه جزایر فیلیپین جهت دور دوم در انتخابات نامزد نخواهد شد و آماد..

ادامه مطلب

قطعنامه آتش‌بس سوریه در شورای امنیت تصویب شد

شورای امنیت شرکت ملل متحد قطعنامه‌ای جهت اعمال آتش‌بس 30 روزه در سوریه و ایجاد دسترسی بشردوستانه به مناطق تحت محاصره تصویب کرد؛ با فشار روسیه، گروه‌های ترو..

ادامه مطلب

انگلیس و آمریکا می‌خواستند در همان سال ۱۹۹۱ به عراق حمله کنند , بر اساس اسناد فاش شده

براساس اسنادی که به تازگی از آرشیو اسناد ملی انگلیس منتشر شده، مشخص شده است است که مذاکرات و برنامه‌هایی میان دولت‌های وقت انگلیس و آمریکا راجع به ح..

ادامه مطلب

اسنادی که نیویورک‌تایمز افشا کرد ، جزئیات تقابل جنگنده‌های اف-۱۸ آمریکا با یوفوها در آسمان

روزنامه نیویورک‌تایمز به تازگی در گزارشی جنجالی برنامه‌ای سری وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون) را جهت جستجو و تحقیقات راجع به یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده خبر داده هست ..

ادامه مطلب

درخواست بازمانده بمباران اتمی هیروشیما از آمریکا و کره شمالی جهت مذاکره و پرهیز از جنگ هسته‌ای

یک بازمانده بمباران اتمی هیروشیما از مقامات آمریکا و کره شمالی خواست تا جهت پرهیز از یک جنگ هسته‌ای با یکدیگر مذاکره کنند. درخواست بازمان..

ادامه مطلب

اذعان نتانیاهو به وجود همکاری میان اسرائیل و کشورهای عربی

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از “همکاری سازنده” میان این رژیم و کشورهای عربی خبر داد و بر لزوم گسترش آن تاکید کرد. اذعان نتانیاهو به..

ادامه مطلب

ترامپ از تبانی جیمز کومی و هیلاری کلینتون پرده برداشت

رئیس جمهور آمریکا از تبانی «جیمز کومی» مدیر معزول پلیس فدرال این کشور (اف بی آی) و «هیلاری کلینتون» پرده برداشت. ترامپ از تبانی جیمز کومی و هیلاری کلی..

ادامه مطلب

ترامپ یک کشور تازه آفریقایی ساخت!

سخنرانی روز چهارشنبه ترامپ در اجلاس رهبران آفریقا در نیویورک با یک گاف رییس جمهور جنجالی آمریکا، حاشیه دار شد. ترامپ یک کشور تازه آفریقای..

ادامه مطلب

اگر ترساندن شویم کره‌شمالی را منهدم خواهیم کرد / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در افتتاحیه نشست مجمع عمومی شرکت ملل تصریح کرد: کره‌شمالی جهت توسعه موشک‌های هسته‌ای خود تلاش می‌کند و اگر ما ترساندن شویم کره‌شما..

ادامه مطلب