عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

ناامید کردن مردم حرکت در جهت مثلث سه گانه آمریکا، عربستان و اسرائیل است / سلحشوری

یک نماینده مجلس شورای اسلامی راجع به نوسانات بازار و تاثیر آن بر روند جاری کشور گفت: بعضی با نا امید کردن مردم هم‌مسیر مثلث عربستان،‌آمریکا و اسرائیل ش..

ادامه مطلب

خوش و بش روحانی با رئیسی ، جنتی با ۶۶ رای مدیر مجلس خبرگان شد و شاهرودی با ۷۲ رای، نایب رئیس

به گزارش خبرآنلاین، انتخابات هیات رئیسه مجلس خبرگان، مهمترین دستور کار اجلاسیه مجلس خبرگان بود که طی آن، ریاست آیت‎الله جنتی تمدید شد. در ادامه رای گیری ج..

ادامه مطلب

انتقاد نوبخت از زیاد کردن پلکانی مالیات اعضای هیات علمی و قضات

سخنگوی دولت منشتر شدن مطلبی در توئیتر، از تصمیم مجلس جهت زیاد کردن پلکانی مالیات اعضای هیات علمی و قضات انتقاد کرد. انتقاد نوبخت از زیاد کردن پلکا..

ادامه مطلب

توضیحات سخنگوی ناجا در خصوص دستگیری‌های هوشمند در ناآرامی‌های اخیر و طرح ترافیک

سردار منتظرالمهدی اظهار داشت: در این اتفاقات اخیر که صغیر و کبیر پلیس را پیروز در میدان می‌دانند، آموزش‌هایی که پلیس قبلاً جهت نیروهای خود اعمال داشته، بافای..

ادامه مطلب

دوباره بست می‌نشینم / بقایی

حمید بقایی با راه‌اندازی جنجالی تازه روی کانال خبر رسان تلگرام از قصد خود جهت بست‌نشینی مجدد در حرم شاه عبدالعظیم خبر داد. بقایی: دوباره بست می نشینم ..

ادامه مطلب

انتقاد اصولگرایانه از افشاگری اصلاح طلبان علیه قالیباف

واعظی‌آشتیانی گفت: اگر ما اعتقاد به تشکل داریم و گروه‌های سیاسی که نسبت به آن علاقه و توجه داریم و خودمان را جزئی از آن طیف و تشکیلات می‌دانیم؛ می‌بایست..

ادامه مطلب

تلاش جهت ترمیم رابطه با جریان چپ ، چراغ سبز قالیباف به اصلاح‌طلبان

مدتی بعد از انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در اردیبهشت‌ماه 96، قالیباف به انتقاد از اصول‌گرایان پرداخت.او بارها بیان کرده است که بایستی از اصول‌گرایی ب..

ادامه مطلب

نشانه هر دو نفر، سرگرمی و مطرح شدن است / مقایسه ترامپ و احمدی‌نژاد از زبان وزیر برکنار شده‌اش

وزیر رفاه دولت نهم گفت: در کشور ما مدیریت بله قربان گو وجود دارد و تا زمانی که این شیوه مدیریت حاکم باشد، ما نمی توانیم کاری پیش ببریم. مدیران ما باید دار..

ادامه مطلب

دست از خط‌بازی‌ها برداریم/ دولت با مردم صریح باشد ، لاریجانی

رییس مجلس با اشاره به اینکه با توجه به پیچیدگی مسایل اقتصادی باید فضا را واقعی‌تر کرد، گفت: تلاش کنیم سال‌های آینده دست از خط بازی برداشته و از همه ..

ادامه مطلب

اولویت دولت در ۴ سال پیش‌رو تولید، اشتغال و وحدت در کشور خواهد بود / رحمانی‌فضلی

وزیر کشور با اشاره به اینکه ملت کشور عزیزمان ایران یک بار دیگر مانور قدرت را با حضور در انتخابات 29 اردیبهشت نشان داد گفت: اولویت دولت در ۴ سال پیش ‌رو..

ادامه مطلب