عدد تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی

عدد: تقویم دانلود انتخابات شوراهای اسلامی تقویم انتخابات انتخابات96 انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دانلود فیلم

رفع ممنوع‌التصویری «ناصر ملک مطیعی» در صداوسیما بعد از ۴۰سال

به گزارش سرپوش، بعد از ۴۰سال تصویر و صدای ملک مطیعی از صداوسیما پخش شد! او همه این سال ها ممنوع الکار و تصویر بود. حتی اخیرا دو برنامه ای که با حضور او د..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (677)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

دنبال فیلم‌های هالیوودی نیستیم

جمعه ۷ اردیبهشت ماه به خط آخر رسید و حالا با اتمام این جشنواره، باید به ارزیابی آن پرداخت و دید که آیا بعد از چهار دوره مستقل شدن از بخش ملی، جشنوا..

ادامه مطلب

تصاویر) + فیلم تازه خالق راننده تاکسی در راه است (

فیلم سینمایی “اولین اصلاح شده” به کارگردانی پل شرایدر اکران بین المللی خود در سینماهای امریکای شمالی را از ۱۸ می سال ۲۰۱۸ شروع خواهد کرد. ..

ادامه مطلب

معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد بازداشت شدند ، جنجال بر سر برگ

قاضی حسین حیدری، معاون دادستان مشهد گفت: معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به علت جریحه دار کردن عفت عمومی، عدم رعایت قوانین مربوطه و ایجاد مزاحمت جه..

ادامه مطلب

محمد سلوکى مجرى برنامه تحویل سال شبکه دو شد

به گزارش تسنیم، محمد سلوکى مجرى صداوسیما قرار است در خاص برنامه ای اجرای برنامه سال تحویل شبکه دو را انجام دهد. محمد سلوکى مجرى برنامه تحویل..

ادامه مطلب

پدر معترض شد ، از بین بردن غیرمنتظره بازیگر سریال «مردگان متحرک»

پدر بازیگر شخصیت محبوب سریال شبکه ای‌ام‌سی که به زودی کشته می‌شود به هیچ وجه از کنار گذاشته شدن پسرش خوشحال نیست. از بین بردن غیرمنتظره بازیگر ..

ادامه مطلب

ماجرای ازدواج دوباره گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون که همسر خود را از دست داده است گفت زمانی که دخترانم را شوهر بدهم و به منزل بخت بروند خودم مجددا ازدواج خواهم کرد. ..

ادامه مطلب

تصویری متفاوت از شهاب حسینی پشت صحنه شهرزاد

به گزارش خبرآنلاین، تا کنون دو فصل از سریال «شهرزاد» در شبکه نمایش خانگی انتشار یافته هست. در این سریال بازیگرانی چون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و گلاره عب..

ادامه مطلب

«اسرافیل» در جشنواره فیلم‌های آسیایی هنگ‌کنگ

فیلم سینمایی «اسرافیل» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه‌کنندگی مستانه مهاجر به جشنواره فیلم‌های آسیایی هنگ کنگ راه پیدا کرد.  «اسرافیل» در جشنوا..

ادامه مطلب